Zahřívání displeje

Dobrý den,

tak jsem několik dní čerstvou majitelkou Huawei Y6 Pro a zatím jsem nadšená. Co ve mně ale vzbuzuje obavy, je zahřívání displeje v jeho horní částí (ca nejhornější 2 cm). V jiných fórech jsem četla, že prý "daň za výkonný procesor", avšak můj displej se zahřeje i bez hraní her či sledování videí. Opravdu je to normální?

Na displeji mám nalepené tvrzené sklo. Může být zahřívání způsobeno špatným nalepením (např. uvíznutím částečku prachu mezi displejem a sklem)?

Moc děkuji za vaše názory.
Štítky:

Komentáře

• U mého telefonu uvedený problém nepozoruji. Nemyslím si, že by to způsobila částečka prachu. Baterie ti vydrží dlouho, nebo se ti rychle vybíjí? Zkus vypozorovat, které aplikace ti běží na pozadí, jestli tam není nějaký žrout, co vytěžuje systém.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Ahoj neměl bych obavi mam ho už skoro rok a vše šlape jak má a zahříva se mi pouze když ho nabijim a jsem např na yutobe a jestly máte ten mobil teplejší při normalnim režimu tak to je vpořádku:)
    Poděkovat autorovi 0
  • Keď ho nabíjam tak sa mi začne zahrievať ja osobne odporúčam ho pri nabíjaní vypnúť pretože časom sa môže dostať do bodu kedy sa "vypne naveky"
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.