Huawei P9 Lite v černém provedení je nádherný

upraveno 8. August 2016 v Huawei P9 lite
Už mnoho týdnů oužívám Huawei P9 Lite v bílém provedení a mám tento telefon velmi rád. Svůj Huawei P9 bych sice za model P9 Lite nevyměnil, ve střední třídě je ale model P9 Lite jasným králem. Telefon se prodává hned ve třech barevných verzích a dosud jsem si myslel, že porazit zlaté provedení nebude jednoduché. Ale u mě se tak stalo, černá verze Huawei P9 Lite je totiž fantastická. A nepíšu to jenom tak, toto je skutečně můj názor a telefon vypadá skvěle. Nádherná černá barva dává vyniknout kvalitní konstrukci a pěknému designu, za sebe tedy dávám palec nahoru. Jak se vám tato verze líbí? Která varianta u vás vyhrála?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
«1

Komentáře

• Mam ho 3 dni a je ozaj pekny. Chcel som povodne zlaty, ale ako som uvidel cierny, tak som ho bral. Nelutujem.
    Poděkovat autorovi 1
  • Také jsem novým majitelem tohoto kousku v černé a moc se mi líbí.
    Poděkovat autorovi 0
  • S Huawei P9 lite jsem naprosto spokojený a nedokážu si ho představit v jiné barvě.Černá je originální
    Poděkovat autorovi 2
  • P9 lite mám tři týdny a naprostá spokojenost.Černá je pěkná barva ale ta červená kdyby byla by asi taky dobře vypadala.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam čiernu verziu a vyzera nadherne . Biela a zlata verzia sa mi vobec nepači.. Som spokojny z čiernou verziou za inu by som ho nevymenil. Mám ho zatial len tretí ďeň ale som nadmieru spokojny. Viac sa mi pači moja P9 lite ako švagrova P8 lite.
    Poděkovat autorovi 1
  • Najkrajší je v čiernej farbe a je veľmi elegantný. Ale čo má viac dorazilo je absencia gyroscopu, ktorá je štandardom temer všade.
    Poděkovat autorovi 1
  • null
    Zdravím, líbí se mi moc, sám jí vlastním druhý den a zatím pěji chválu, hlavně baterie, 13h co jsem ho odpojil od nabíječky a 54℅, prostě paráda a ta odladěnost a super web z vaší strany, dozvím se tu vše potřebné. Díky Vám Jozefe
    Poděkovat autorovi 1
  • Zdravím pozerám že niekde má mať mt 3GB a niekde 2GB rom tak ako to je ? za odpoved dakujem :smile:
    Poděkovat autorovi 2
  • 3GB má jen verze VNS-L31 určena pro Evropu (nikoliv ČR) ale lze i v ČR zakoupit nebo Německu atd..a funguje skvěle....mám ji ;) mám verzi dualsim a po "upravě" funkční i s SD včetně dvou SIM najednou - viz ostatní vlákna zde..
    Poděkovat autorovi 2
  • zdravím mám otazočku vlastním tento mobil p9 lite .. odomykám otlačok a widget hodiny sa tak po troch sekundách aktualizuju ... nieje to žiadny problém len proste priložím prst stým že len chcem pozriet na hodiny rychlo a ukáže mi tri sekundy cca čas dajme tomu aj tri hodiny dozadu ked som naposledy bol na mobile ... dá sa neako nadstavit aby widget s hodinami bežal aj pri vypnutom displeji ? aby ked odomknem som hned videl presný čas ... nieje to velká chyba no znervoznuje ma to :D
    Poděkovat autorovi 1
  • Ja mám tiež v čiernej ale kúpil som si krásny zlatý zadný kryt
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám ho taky ......... kryt ani obal nepotřebuje proč tu krásu schovávat
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdarec koupil jsem si ho asi měsíc, jen jsem chtěl Gold protože celý život používám černé. Bohužel neměli a tak jsem sáhl po černém a udělal dobře
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, chtěl bych požádat o radu zkušenější:

Rok se s rokem sešel a já plánuju pořídit novej telefon. Nechci do něj dávat zbytečně moc peněz, protože je celkem velká šance, že se mi v terénu rozbije. No a když už jsem byl rozhodnutej, že si pořídím P9Lite, tak se mi to zkomplikovalo, protože vyšla verze 2017. Z vylepšení se mě asi nejvíc týká giga ramky navíc. Naopak se mi nechce kupovat uplně horkou novinku, protože počítám, že bude nějakou dobu trvat, než výrobce doladí firmware aktualizacema. Taky tím ta loňská P9 lite spadla na velmi příjemných 6000,-Kč, což je tak akorát částka, přes kterou bych moc nechtěl jít. Můžete mi prosím někdo poradit, jestli se v něčem vyloženě pletu a měl bych uvažovat jinak, ale hlavně, jestli se vyplatí doplatit si ten litr kdyby šlo fakt jenom o ten giga ramky - prostě přijde Vám čistě z pohledu cena/užitná hodnota rozumnější původní P9 lite nebo 2017?. Díky mockrát.
    Poděkovat autorovi 0
  • Určite o ten giga ramky ide ja mám 2 GB a bola by som rada keby bola väčšia občas sa stane ze používam veľa vecí a ramka to nezvláda napríklad google hudbu messenger :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Rozhodně černá barva, také jsem se rozhodoval, mezi zlatou a černou, ale černá mi hned padla do oka, vypadá úžasně! :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Na P9 lite si nemůžu stěžovat, mám ho od vánoc a ani jednou se nezasekl... Ale podle mě je tohohle mobilu největší plus foťák... v pro modu i za tmy s bleskem udělá krásný fotky
    Poděkovat autorovi 0
  • Černá barva je rozhodně dosti elegantní a za mě má též palec nahoru.
    Mam k němu original huawei šedý kryt, tak ten mu neda moc vyniknout, ale nevypadá zle ani v šedém krytu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Černý je moc hezký, ale mě osobně se více líbí zlaté provedení
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.