Nelze spustit telefon po aktualizaci

upraveno 12. August 2016 v Huawei P9 lite
Zdravím. Jako nováček s P9 Lite a EMUI potřebuji poradit s aktualizací. Můj nový telefon už dostal druhou aktualizaci, ale ta druhá se asi nepovedla nainstalovat. Jedná se o aktualizaci B130 instalovanou přes PC a HiSuite. Po stažení a několika restartech telefon asi zamrzl. Už mám přes 30 minut EMUI 100% a nápis Optimalizace programu....
Co s tím? Mám čekat?

Komentáře

• Mám to úplně stejně,provedla jsem aktualizaci systému už nejméně před hodinou a stále mi to ukazuje EMUI 100% a optimalizace systému. Mobil potřebuju,je to jako moje druhá ruka, co mám dělat ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ideálně raději ještě počkat, pokud se třeba do hodiny nerozjede, tak vypnout natvrdo, dát na nabíječku a zkusit znovu zapnout. Já aktualizoval skrze OTA a vše ok, ale je to technika, problém se vyskytnout může
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 13. August 2016
    Mockrát díky. Nenechal jsem to sice hodinu, ale do rána. Po zapojení do nabíječky a poměrně dlouhém podržení vypínače se telefon restartoval. Takže mám také B130.
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím Vás, já jsem ho po aktualizaci restartovala a už ho nemůžu otevřít přes otisk prstu. Píše mi to, "po restartu požadovat heslo pro otevření", ale já jsem si heslo žádné nezadávala, jen ten otisk prstu.
    Poděkovat autorovi 0
  • No a nechce to právě to heslo zadat poprvé? Funguje to pak tak že pokud se nepovede přečíst otisk tak to lze odemknout přes heslo.
    Poděkovat autorovi 0
  • JanaMalinová napsal(a):

"po restartu požadovat heslo pro otevření", ale já jsem si heslo žádné nezadávala, jen ten otisk prstu.

To nie je pravda. Prvý krok pri nastavovaní odtlačku prstu je voľba kódu pre prípad, že skenovanie zlyhá. Bez kódu sa odtlačok uložit nedá. Len si naň treba spomenúť.
    Inak telefón chce vždy po reštarte aj tento kód, odtlačok nestačí.

Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.