Huawei Phone Clone - přechod k Huawei je jednoduchý

2»

Komentáře

• Ty většinou ne, bez rootu se tato data z telefonu těžko dolují.
    Poděkovat autorovi 0
  • Uložené pozície v hrách uchováva aplikácia Google Hry.Takmer káždá hra už ma u nich podporu,takže pokiaľ Ťa na začiatku prvého spustenia hry nevyzve o spojenie z aplikáciou,dá sa to dodatočne v nastaveniach.Hral som už veľké množstvo hier a nestretol som sa s tým,žeby som nemal túto možnosť.A ak sa nemýlim,tak v zložke Android/OBB sa ukladajú všetky súčasti hry aj s pozíciami a postupom
    Poděkovat autorovi 0
  • Osobně mám pocit, že toto stále ještě podporuje málo her, ale ty populární tituly problém nemívají...
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, prosím o radu ohledně přenosu kontaktů, sms a kalendáře na nový tlf. Ani přes QR kód ani přes WiFi přenos nefunguje (aplikace na starém telefonu hlásí, že selhala). Přechod z SE Xperia Ray na H P9 Lite 2017. Prosím o radu. Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkus jinou aplikaci, Ray má snad ještě ICS, to už ani nebude kompatibilní.
    Poděkovat autorovi 0
  • dokonce mě překvapila zpětná kompatibilita aplikace se starými verzemi Android. Včera jsem přenášel data z Sam S3 Neo (GT-I9301I) s android verzí 4.4 do Huawei P10 Lite a stařičký android 4.4 pracoval v pořádku a dokonce svižně. Za mě mají tvůrci velké +
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.