Huawei P9 Lite & Pokémon Go

upraveno 31. August 2016 v Huawei P9 Lite
Hra Pokémon Go je v současné době fenoménem a kolem sebe mám spoustu lidí, kteří velmi rádi chodí po městě a loví tyto barevné příšerky. Proto jsem se rozhodl otestovat několik telefonů Huawei s touto hrou, přesněji řečeno zjistit, jak dlouho můžete hru hrát na jedno nabití. Huawei P9 Lite jsem nabil na sto procent, vložil do něj datovou kartu a vyrazil na lov. Výsledek mě velmi pozitivně překvapil, telefon vydržel 4 hodiny a 15 minut, což je velmi nadstandardní hodnota.

Ukázlo se, že baterie s kapacitou 3000 mAh je správnou volbou, v kombinaci s moderním procesorem Kirin telefon funguje rychle a spolehlivě. Ve střední třídě současných mobilních telefonů nemá telefon prakticky konkurenci a také tento test to dokázal. Pokud bych nechodil za slunečného počasí, pravděpodobně bych se dostal na ještě trochu lepší hodnotu. Hrajete Pokémon Go s modelem Huawei P9 Lite? Jak jste spokojeni s jeho výdrží při hraní?

image
image
image

Komentáře

• Hru jsem pouze zkoušel a zarazilo mě, že hra nedokáže v AR módu najít orientaci telefonu, tudíž nešlo chytat pokémony v reálném světě, což mi přišlo jako blbost, protože telefon má všechny potřebné senzory..
    Poděkovat autorovi 0
  • Až na Gyroskop a bez toho mód AR právě nejde :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Osobně jsem gyroskop vypnul i na telefonech, které jej mají. Zdržuje to a člověk při chytání vypadá...
    Poděkovat autorovi 1
  • Môj Huawei už je konečne doma .
    Ale som sklamaná z maličkých upozornení , písmená sú ťažko čítatelne a to ich mám už veľmi veľké celkovo mi tam pridu niektoré veci neprehľadné zaujmalo by ma kto ho dizajnovo navrhol moc sa mi t nepáči . Ale ohľadom výkonu je všetko v poriadku hry a aplikácie frčia rýchlo a v poriadku bez sekania
    Poděkovat autorovi 0
  • Agatka10 napsal(a):

Môj Huawei už je konečne doma .
    Ale som sklamaná z maličkých upozornení , písmená sú ťažko čítatelne a to ich mám už veľmi veľké celkovo mi tam pridu niektoré veci neprehľadné zaujmalo by ma kto ho dizajnovo navrhol moc sa mi t nepáči . Ale ohľadom výkonu je všetko v poriadku hry a aplikácie frčia rýchlo a v poriadku bez sekania

Pokud jste uživatelka 60+ pak pochopím že písmenka nejdou přečíst jinak problém bude asi jinde. Proč si kupujete telefon který se vám vzhledově nelíbí? To jsou dneska věci.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 1. September 2016
    Mr.Oizo napsal(a):

Agatka10 napsal(a):

Môj Huawei už je konečne doma .

Pokud jste uživatelka 60+ pak pochopím že písmenka nejdou přečíst jinak problém bude asi jinde. Proč si kupujete telefon který se vám vzhledově nelíbí? To jsou dneska věci.
    Keď ideš do predajne si kupiť novy mobil tak ti na ňom neukazuju prostredie a kto čakal že budu tie upozornenia blbo moc maličke . V predajni ti nezapnu mobil len tak a ukazuju vzhľad ap. Plochy ... Mobil je celkovo veľmi super len niektore chyby na vzhlade v mobile
    Poděkovat autorovi 0
  • Hrál jsem na Samsungu Galaxy S4 i na Huawei P8 Lite a uvažuji, že to nainstaluji i na Huwču P9 Lite. :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.