Vyzvánění

Jde nějak přiřadit vyzvánění k jednotlivému kontaktu. Našel sem jen nastavení vyzvánění k jednotlivé sim kartě. Dík

Komentáře

• otevři si konkrétní kontakt k editaci (Upravit kontakt) a poté dole stiskni Nabídka -> Vystavit vyzvánění
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohužel pod Nabídka je jenom smazat nic víc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Právě se to taky pokouším nastavit.Došel jsem k tomu,že u kontaktů na simkartě to nelze(U kontaktu je malý čtvereček),tam je jen volba smazat.U kontaktu kde čtvereček není(to jsou kontakty v telefonu) je nabídka nastavení širší a obsahuje i změnu vyzvánění kontaktu.Pokud vytváříte nový kontakt,je to do paměti telefonu a vyzvánění lze upravit.U kontaktů které byly na simce ještě před vložením do telefonu to nejde.

Takže teď mi jde už jen o to zkopírovat všechny kontakty ze sim do telefonu.Na to zatím nemůžu přijít.
    Poděkovat autorovi 1
  • Na skopirovanie kontaktov zo sim by si mal ist do aplikacie kontakty tam dat moznost ponuka a moznost import/export
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano.Díky.Sice pár pokusů něž jsem pochopil odkud co kam kopírovat ale výseldek je,že můžu upravit vyzvánění každému kontaktu.Mám po tomto experimentování v kontaktech každý kontakt minimálně třikrát.Abych docílil toho,že budou jak na sim tak i v telefonu(pro možnost změny vyzvánění) budou tam muset asi být dvakrát.Jednou bez čtverečku(telefon) a jednou se čtverečkem(sim).Pokud tedy není v y6pro nějaký filtr zobrazení.Ale nejsem náročný uživatel.Neřeším to.
    Poděkovat autorovi 0
  • Odporúčam vymazať kontakty zo SIM karty a ponechať iba v telefóne. Kamarátka to mala tiež ako ty, niektoré kontakty 2 až 3 krát a mala s tým iba problémy. Potom som jej to poupratoval a odvtedy je spokojná.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám jednu simkartu asi 20 let a kontakty beru jako takovou zálohu takže bych je ze sim mazal nerad.

Ještě k tomu vyzvánění.Stále to i přes to co jsem psal nefungovalo optimálně.Až dnes jsem přišel na to proč.I když je už vyzvánění přiřazené nebude zvonit vybraná melodie dokud se telefon nevypne nebo neudělá restart.Do té doby bude funkční staré vyzvánění i když je už navolené nové.
    Poděkovat autorovi 0
  • mám verzi b120 kontakty v telefonu ale když přiřadím vyzvánění tak u kontaktu je přiřazená ale stejnak nezvoní a zkoušel jsem vypnout zapnout telefon tak nevím a b119 mi to taky nešlo
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.