Chybí vám v telefonech Huawei klasické menu?

upraveno 16. September 2016 v Novinky ze světa Huawei
Blíží se uvolnění operačního systému Android 7.0 Nougat pro první telefony Huawei a tato aktualizace s sebou přinese pravděpodobně také nové uživatelské rozhraní EMUI. Otázka z titulku tohoto tématu je jasná - chybí vám v telefonech Huawei klasické menu, tedy seznam aplikací? Nebo vám vyhovuje rozložení zástupců na jednotlivých plochách? Případně by pro vás byla optimální možnost výběru?

image
image
image
image

Komentáře

• Nechybí,mě to takhle vyhovuje
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne chýba, preto a nielen preto používam už roky Nova launcher.
    Poděkovat autorovi 0
  • hanni napsal(a):

Mne chýba, preto a nielen preto používam už roky Nova launcher.

Súhlasím. Myslím si, že aj hľadať a spustiť aplikácie z menu ( 2 alebo 3 kliknutia pre všetko ) je rýchlejšie, ako hľadať po plochách a rozklikávať spoločné zložky, odkazy.
    Ale v oboch prípadoch platí, čo používam najčastejšie, k tomu mám okamžitý prístup a tak si to aj každý prispôsobíme.

Poděkovat autorovi 0
  • Jen ze zvědavosti - je nějaký problém aplikace na plochu seřadit tak, jak by byla také v klasickém menu? Podle mého je pak výsledek prakticky stejný ne?
    Poděkovat autorovi 0
  • Sice už starší vlákno, ale napíši svůj poznatek...
    Dlouhodobě jsem používal Next 3d launcher, právě kvůli standardnímu menu, možnosti nastavit až 3 doky a nastavit si tam svoje nejpoužívanější aplikace...
    Nicméně jsem nakonec zjistil, že mi vlastně nativní Huawei launcher vlastně vyhovuje víc, dok jsem vyřešil složkami, aplikace se taky snažím nějak organizovat do složek...
    Jediné, co mi trochu vadí je nemožnost třídění ve složkách (například dle abecedy, frekvence používání...), taky velikost ikon by mohla být nastavitelná... Případně i ikony měnit (ne jen změnou tématu)...
    Takže jsem Next 3D odinstaloval a ani nechybí...
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdysi jsem si to bez klasiky neuměl představit. Teď na ten styl Emui nedám dopustit. Je daleko přehlednější. I instalace na zkoušku a odinstalace se dělají líp. Vystačím si se třema plochama a to na jedné mám jen obrwidget kalendáře.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jožko je a není, hodně záleží na síle zvyku. Já mám třeba nejradši čistou plochu s hodinami, max počasí a na vedlejších stranách widgety toho (ze svého pohledu) důležitějšího a pak klasické menu. Prostě přelistuji max tři strany - ať plochu či menu...dle mého je to přehlednější
    Poděkovat autorovi 0
  • Nechyba mi vobec zvikol som si dokonca by som povedal ze mi to takto viac vyhovuje ale ak sa bude dat tlacidlo menu vypnut a zapnut v nastaveniach moze to bit zaujimave riesenie pre velky rozsah ludi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nechybí,mě to takhle vyhovuje
    Poděkovat autorovi 0
  • Souhlasim s @Jozef_HuaFan , pokud si aplikace slusne usporada, tak je lepsi mit vsechny aplikace primo na plose a jen si zarolovat tak, kam clovek potrebuje....
    Poděkovat autorovi 0
  • Nechybí mě to vyhovuje :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • myslim si, ze je na kazdom, ako si svoje aplikacie usporiada vo svojom telefone. mne to vyhovuje
    Poděkovat autorovi 0
  • Vůbec nechybí, takhle to je ideální :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Já jsem teda pro menu s možností dát si na plochu pouze nejpoužívanější aplikace. Dá se to ale obejít alternativním launcherem. Takže ani mě to nevadí a každý ať má podle svého. :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne to vyhovuje tak ako to je. Preto som rád že nová verzia EMUI ponúka možnosť výberu a netlačí nasilu klasický zoznam aplikácií.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.