Oznámení aplikací

Dobrý den,

mám taký malý problém a stále nemůžu najít řešení. Nechodí mi oznámení z aplikaci např. facebook atp. Mám nainstalovanou poslední aktualizaci, ale ani po ní můj problém přetrvává. Není zde někdo, kdo by mi mohl poradit, jak tento problém vyřešit?
Předem díky za rady

Komentáře

• StandysStandys  
    upraveno 22. September 2016
    Zkus v nastavení najít >oznamovací panel a stavový řádek> správce oznámení :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já už jsem prolezl snad celé nastavení 20x a pořád nic. Chodími zprávy z Viberu, WhatsApp atd. ale nechodí upozornění na nové příspěvky např. u facebooku a jiných aplikací. Měl jsem je i nastavené jako chráněné a stejně to nepomohlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • A zkusit je odinstalovat a znovu nainstalovat?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano taky jsem zkoušel. Teď mě ještě tak napadá jestli by to třeba nemohlo být clean masterem?
    Poděkovat autorovi 0
  • StandysStandys  
    upraveno 22. September 2016
    To by mohla být příčina také, že by mohl blokovat oznamování aplikací za účelem šetření spotřeby či tak, ale všeobecně bych moc nedoporučoval tyto,, čističe '' paměti. Telefonu spíše škodí, než pomáhají. V telefonech Huawei najdete aplikaci správce paměti, která se vážně a spolehlivě o vše postará... ;) Každopádně pokud v telefonu máte vše nastaveno a stále nic, bude asi chyba v nějaké aplikaci třetí strany...
    Poděkovat autorovi 0
  • Clean Master apod. aplikace jen placebo, spíše zaviní nefunkčnost a různé problémy... Ale pokud to někoho baví, stačí ten balast od Googlu :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • Souhlas, používat podobné aplikace je zlo...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahojte, mam podobny problem. Me se bohuzel nezobrazuji zpravy sms a messenger pri zamcene obrazovce. Prohledala jsem cely teledon vse msm nastavene a povolene ze pri zamknute obrazovce mi ma oznameni vyskocit... Bohuzel se tak nedeje. Trosku jsem si hrala s motivy a napada me jestli kazdy motiv to nema nastaveno jinak to okno na zamcene obrazovce. Prosim poradite mi co s tim? Bud Vam velice vdecna za jakoukoli poznamku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nastavení oznamovacího panelu nezabrala? Jaký máte android? :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Caramellmacchiato: ano přesně tak. Dle mých zkušeností ty notifikace na zamykací obrazovce závisí i na motivu. Dlouho jsem pátral proč se mi na zamykací obrazovce nezobrazují notifikace i když ve správci oznámení jsem měl nastaveno správně. K mému velkému údivu stačilo vybrat jiný motiv a najednou notifikace fungují. Proto od té doby ten konkrétní motiv nepoužívám. Bohužel tady už pár verzí mají chybu.
    Poděkovat autorovi 1
  • Vybrat motiv, který má zamykací obrazovku s hodinami dole. Pak notifikace na zamčené obrazovce fungují.
    Poděkovat autorovi 2
  • No konečně makám na tom měsíc , furt mi to nešlo nahodit. Musí být motiv s hodinama dole. To čumím.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pomůže i motiv, který má v závorce magazín, jen tak pro úplnost :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Na umiestnení hodín vôbec nezáleží, to sa dá jednoducho posunúť. Ide o to, aby uzamykacia obrazovka bola typu Odomknutie časopisu (Default magazine). :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • hanni napsal(a):

Na umiestnení hodín vôbec nezáleží, to sa dá jednoducho posunúť. Ide o to, aby uzamykacia obrazovka bola typu Odomknutie časopisu (Default magazine). :wink:

Jak "jednoducho" se daj ty hodiny přesunout? Nějak mi to na mým Honoru 9 nejde!

Poděkovat autorovi 0
  • imho myslí editací motivu v Pc
    Poděkovat autorovi 1
  • hannihanni  
    upraveno 10. August
    Musíš editovať jeden súbor xml v Motíve. Alebo nainštalovať default motív s hodinami hore. Neviem ako Honor 9, ale moja P9 také má.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.