Vnitrni uloziste P8 plne

P8 mi začal hlásit "Vnitřní úložiště je 90% plné." Při připojení k PC jsem prošel všechny složky vnitřní paměti, ale zdá se, že nikde není nic, co by paměť zabíralo. Nemáte nějakou radu prosím?? D

Komentáře

• Podívat se do správce, co reálně paměť zabírá...
    Poděkovat autorovi 0
  • Me se stava, že kdyz stahují z torrentu tak i kdyz potom presunu soubor na sd kartu tak se mi pamet v tel neuvolni. Fyzicky tam ten soubor není ale pamet zabira.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zálohuj telefón, vyber nano SIM kartu a mikro SD kartu a zresetuj telefón na továrenské nastavenia (kľudne môžeš aj 2x po sebe, uvoľní sa viac pamäte) a po resete vlož nano SIM kartu a mikro SD kartu a v nastavení úložiska zvoľ mikro SD kartu ako primárnu pamäť. Podstatná je dostatočne veľká mikro SD karta aspoň 64GB až 128GB, telefón ju úplne v pohode utiahne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tunta, po přesunutí souboru na Sd kartu stačí telefon restartovat a místo se ti uvolní.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdenek34, ja vim ja jsem jen daval priklad proc je pamet plna, ale staci odinstalovat torrent klienta. Akorat je to otravny pri kazdem stahovani bud resetovat a nebo instalovat nanovo
    Poděkovat autorovi 0
  • robin  
    upraveno 7. June
    Díky pánové. Úplně nejvtipnější ovšem je, že mi telefon hlásí, že vnitřní pamět telefonu má pouze 10 GB. Což už je pitomost od základu:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Podívat se do správce, co reálně paměť zabírá...

To jem udělal a naprosto nic nemůžu najít...

Poděkovat autorovi 0
  • robin napsal(a):

Díky pánové. Úplně nejvtipnější ovšem je, že mi telefon hlásí, že vnitřní pamět telefonu má pouze 10 GB. Což už je pitomost od základu:-)

není, zbytek je Android...

Poděkovat autorovi 0

robin napsal(a):

není, zbytek je Android...

Samozřejmě. napsal jsem kravinu. Nicméně nevíte jak ten problém odstranit? Vyzkoušel jsem už x file managerů, jestli není někde něco...ale nic. Prostě jen v "ostatních" 8 giga..:-((
    Poděkovat autorovi 0
  • No bohužel se tam může ukrývat tak říkajíc jakýkoliv odpad jakékoliv aplikace...
    Poděkovat autorovi 1

No bohužel se tam může ukrývat tak říkajíc jakýkoliv odpad jakékoliv aplikace...

Takže záloha a reset do továrního nastavení ideálně, že?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.