Huawei mediapad M2 Premium nebo NVIDIA shield tablet ?

upraveno 1. October 2016 v Tablety
Ahoj, plánuju koupit 8" tablet nemůžu se rozhodnot mezi těmito dvěma:
Huawei mediapad M2 Premium nebo NVIDIA shield tablet

Budu ho mít především na net, maily, Youtube a sem tam hry. Jde mi hlavně o svižnost a plynulost. Měl jsem Xiaomi MiPad s nadupanym HW ale mizerně odladěným androidem bez podpory tak jsem ho prodal a nechci se znovu spálit. Po HW stránce jsou dost vyrovnané, byl jsem již rozhodnutý do Huawei ale bojím se SW podpory (jsem hračička a rád si s Andoridem hraju a flashuju), teĎ na něj vyšla beta Androidu 6 a bojím se že 6kou skončí podpora. Na shield je Cyanogenmod 13 takže tam bude beztak časem i 7ka Nougat ne ? Huawei je ale zase novější a má 3GB RAM, ale jelikož má Kirin procesor tak asi žádný CM nebude :/ mám mobil Huawei P8 lite a max spokojenost..jak by jste se rozhodnuli vy ? díky :)
Štítky:

Komentáře

• upraveno 1. October 2016
    Budu upřímný - NVIDIA tablet neznám, ale MediaPad M2 jsem si koupil ještě než jsem tady začal fungovat (tudíž za vlastní peníze) a věřte mi, že po letech testování všech možných mobilních telefonů si špatně nevybírám. Nikdy jsem s žádným tabletem nebyl spokojen tak moc...
    Poděkovat autorovi 2
  • Ja osobne som sa rozdodoval medzi Mediapad M2 Premium Gold, LTE verziou a Nvidiou Shield K1. Mediapad m2 LTE a Nvidia Shield K1 som zavrhol kvoli 16 GB vnotornej pamete a 2 GB RAM. To je na tablet proste malo. Aspon pre mna. Kupil som si teda Mediapad M2 Premium Gold, čiže wifi verziu a vobec nelutujem. Hravam na nom denne hry, full hd video, net, office, facebook, maili, skype atd. Multitasking parada. Jede to jak po masle. Ja som s kupou max. spokojny.
    Poděkovat autorovi 2
  • Asi pujdu do toho Mediapadu premum, ale zase Nvidia ma vetsi baterku a HDMI...nerikam ze jsem nejaky velky hrac, na hry mam playstation 4 ale zvladne vsechny hry bez problemu ? Nebo byl s nejakou narocnejsi problem ? Kolik ma v Antutu bodu ? Diky :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Bodů měl cca 55 tisíc, co si pamatuji, já hraji jen Need for Speed a to běhá pěkně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja na nom nejak nestriedam hry. Skor hravam hry dlhodobejsie a tam kde je multiplayer. Ale aktivne hravam: Mortal Combat X, Modern Combat 5, Unkilled a Riptide GP 2. Vsade ide vsetko luxsusne. Jak grafika tak vykon. A to mam este popri hrach spusteny vzdy skype, eset mobile security a zvyknem este aj nahravat hry. Nemyslim si ze v blizkej buducnosti bude mat tento tablet problemy s nejakou hrou z gplay.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ok tak rozhodnuto, jdu do Mediapadu :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem si Mediapad M2 na vasi radu koupil a tablet je opravdu super svizny, bohuzel jsem narazil na kus ktery ma uprostred vadne pixely (asi 1mm cerny flek uprostred displaye) a jelikoz jsem ho kupoval na IČO tak nemam narok na vraceni zbozi do 14 dnu bez udani duvodu , tak jsem ho poslal na reklamaci na kterou maji 30 dni, takze jsem ho mel asi 10 minut. Nevite jaka je tolerance vadnych pixelu u znacky Huawei ??? Protoze kazdy vyrobce to ma pry jinak a take pry zalezi na uhlopricce displaye. Doufam ze mi ho po mesici cekani nevrati s tim ze je reklamace neuznana protoze jsou vadne pixely v norme :( myslel jsem si ze kdyz to je Premium verze tak by tam mela byt tolerance 0 vadnych pixelu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim. Žiaľ v tomto ti poradit neviem, nakolko mediapad m2 Premium je moje prve zariadenie od Huawei. A jak sam pises, kazdy vyrobca to ma inak, co sa tyka vadnych pixelov. Ale kamos mal na huawei p9 alebo p9 lite tiez vadne pixely. Taky zeleny asi 1x1mm štvorček. Reklamacia uznana, a mobil do dvoch tyznov doma. Skus sa informovať priamo v servise ci ti bola reklamácia uznana. Aspon budes vedieť na com si. Ak by bolo kupované normalne, bez debaty by ti ho vymenenili. Ty jak pises, si kupoval na IČO. Každopádne informuj sa mailom alebo telefonicky ako je na tom tvoja reklamácia. Respek. ci je uznana. Ine ti v tomto poradit neviem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já myslím, že to bude opravené rychl, toto je smůla, ale stane se.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nastvalo me to, ale pokud to opravi tak to preziju, horsi bude pokud to neuznaji, nevim co bjdu delat, protoze s tim nedokazu zit :D na tohle jsem detailista a hlavne kdyz tj uprostred displaye, bud ho zkusim prodat a nebo na ebayi maji novy display za 1300 ale utracet se mi za to dalsi penize nechce :/ nezbyva nez doufat ze to bude ok :) ...kontakt na servis nemam, ja to kupoval v TS bohemia a tam jsem to dal na reklamaci a netusim kam to posilaj na opravu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak potom ostava iba čakať. Je to smola toto..
    Poděkovat autorovi 0
  • Měl jsem Nvidia Shield K1 a byl jsem spokojený....přišla ale aktualizace na Android 7 a přestala jít WIFI....vrátili mi peníze a šel jsem do M2 a musím říci,že jsem si polepšil. Vše funguje....tuhle jsem stahoval z netu,odesílal soubor přes bluetooh,prohlížel si emaily a jako třešničku na dortu jsem na 2T HDD kopíroval filmy......vše jako na PC......prostě paráda......
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám taky M2 premium a používám ho taky podobně jak píšeš stříhám na něm 1080p60 videa z GoPro, prostě jako pc který doma ani nezapínám a ještě jsem s tím neměl v ničem problém :) takže jsem max spokojený
    Poděkovat autorovi 0
  • S akým programom strihas tie HD videa?
    Poděkovat autorovi 0
  • Co má manželka MediaPad M2, tak už taky notebook skoro nezapíná.
    Poděkovat autorovi 0
  • elwlke napsal(a):

S akým programom strihas tie HD videa?

Ja striham a veskere upravy videa a pod robim cez:
    VideoShow PRO - Video Editor.

Je aj free verzia ale tam su obmedzenia a reklamy.
    Poděkovat autorovi 0
  • elwlke napsal(a):

S akým programom strihas tie HD videa?

Stříhám jedině přes, zkoušel jsem snad všechny stříhací app na android a tento je nejlepší ve všech směrech...je i free verze s vodoznakem
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cyberlink.powerdirector.DRA140225_01&hl=cs

Kdyžtak tady ukázka videa co jsem na tom stříhal + vše ostatní co mám na kanále :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.