Huawei Nova test výkonu Antutu Benchmark

Huawei Nova nabízí ve svém těle velmi moderní hardware bez zbytečných kompromisů. Srdcem telefonu je moderní osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 625, který je doplněn o 3 GB operační paměti. Sám jsem byl zvědav, jakého skóre telefon dosáhne v testu Antutu Benchmark, proto jsem aplikaci nainstaloval do telefonu a test provedl. Výsledek je příjemných 65 tisíc bodů, dovolím si ale k němu krátký komentář. Většina současných telefonů (pokud se bavíme o střední a vyšší třídě) už má výkon dostatečný a mnohem důležitější je výdrž na jedno nabití. A tady Huawei Nova exceluje, umí totiž podávat vysoký výkon po velmi dlouhou dobu a rozhodně se vám nestane, že budete muset telefon nabíjet každý den (jedině pokud jej budete využívat skutečně intenzivně). Navíc telefon umí natáčet video ve 4K rozlišení, což je samo o sobě dokladem toho, že výkonu je zde skutečně spousta. Jak se vám líbí Huawei Nova?

image

Komentáře

• No tenhle model je moc pěkný. Trošku lituju že jsem koupil P9 lite. Kdybych měsíc počkal asi bych byl už majitelem Novy. Super je velikost displeje jen 5". Pro mě ideální. 5,2" už se mi špatně ovládá jednou rukou a i když je možnost přizpůsobení a zmenšení na 4" tak to je zas malé moc. Ideální by bylo nastavení na 4,5". Uvidíme na jaře a možná ho vyměním.
    Poděkovat autorovi 4
  • Je to super telefon měl ho kamarád a byl s nim naprosto spokojen nebál bych se do něj jít
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: dneska jsem se snažil Mate 9 ovládat jednou rukou a už to moc nešlo, v tomto Novu manželce závidím...
    Poděkovat autorovi 0
  • To by si musel mať ruky ako drevorubač. :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.