Aktualizace p8

Zdravím,tak to tady tak pročítám a jelikož jsem tech.antitalent mám blbo dotaz - dostanou se ke mně aktualizace na android 6.0 i přes wi-fi,nebo pouze prostřednictvím mobilních dat?Proběhl pokus dle návodu tady na fóru,ale bez úspěchu
(Ani pořádně nevím co vlastně stahovat)
Moc díky za info

Komentáře

• Tak přesně tady jsem se díval,jediný co tam je přímo pro P8 je Firmware(Gra-9,Android 6.0 EMUI 4.0,C432B321,Nordic European ,tak nevím jestli to stahovat,aby to pak mluvilo čessky?
    Poděkovat autorovi 0
  • Bude to mluvit česky, sám jsem tohle stahoval.
    Poděkovat autorovi 0
  • A ještě jeden dotaz prosím,jak postupovat po stažení?Prosil bych popis jak pro technického antitalenta( někde tady jsem narazil na výrazy jako - DLOAD,KOŘENOVÝ SOUBOR,ATD-vůbec nevím očem je řeč,tak proto ten podrobný postup.
    Poděkovat autorovi 0
  • Soubor UPDATE.APP zkopíruj na sd kartu do složky dload (pokud tam ta složka nebude tak zkopíruj celou složku i se souborem). Pak v nastavení vyhledej místní aktualizace a už to půjde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak staženo,jediná potíž je ži mi to nejdde zkopírovat
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den,
    Nedávno jsem si pořídil nový Huawei P8 single SIM "distribuce EU", v mém případě původem z Polska. Má ještě Android 5.0.1 ( GRA-L09C09B200 ) s customizací C09D001 (pravděpodobně jde o polského operátora Play).
    Velmi rád bych jej aktualizoval na Android 6 (zejména kvůli novým možnostem fotoaparátu). Vypadá to ale, že aktualizace na Android 6.0 přes OTA se asi nedočkám (zřejmě tomu brání ona customizace). Šel jsem se proto podívat na oficiální české stránky Huawei. V sekci podpory je ke stažení firmware pro tento model: "GRA-L09, Android 6.0, EMUI4.0, C432B321 Nordic European" pro "manuální aktualizaci".
    Již jsem si jej stáhnul. Nevím ale jestli jej mohu použít. Předpokládám, že "Nordic European" snad bude obsahovat češtinu, ale co ta polská "CUSTC09001" v mém telefonu? Nebude aktualizace odmítnuta? A nehrozí nějaký, ještě větší, problém? Nerad bych se dočkal nějakého nemilého překvapení v podobě nějakého "zacyklení", ze kterého se jen tak nedostanu, nefunkčnosti firmware, příp. ztráty češtiny (kdysi se mi právě toto stalo u mého starého Sonny Ericssonu K750 při aktualizaci firmware). Je to můj 1. telefon s Androidem a nemám zatím žádnou zkušenost s přehráním firmware. Jestliže ta aktualizace takto jednoduše nejde, jaké mám možnosti?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.