Tvrzené sklo na displeji modelu Huawei GX8

upraveno 10. April 2016 v Huawei GX8
Už dlouhou dobu jsem zvyklý chránit displeje svých telefonů pomocí tvrzeného skla. Když jsem tedy nyní pořídil model Huawei GX8, tak jsem neudělal výjimku. Při aplikaci skla na displej mého telefonu jsem ale narazil na drobnou komplikaci a tu vám dnes ukážu.

Ona komplikace spočívá v tom, že Huawei G8 nabízí displej, který má zakřivené hrany. Technologie se jmenuje 2,5D zakřivení a odměnou je displej, který má skvělé parametry a práce s ním je velmi příjemná. Při aplikaci tvrzeného skla ale zjistíte, že sklo na krajích displeje nikdy nebude přímo doléhat, právě vzhledem k onomu zakřivení. Sám jsem si to pořádně uvědomil až v okamžiku, kdy jsem sklo lepil potřetí, třeba vám tedy tento článek ušetří starosti.

Ona drobná mezera ale ve výsledku vůbec neomezuje použití telefonu nebo ochranu displeje. Celá plocha displeje je chráněná, obraz je výborný (můžete to posoudit na fotografii menu níže, první fotografie je před aplikací skla, druhá už s nasazeným sklem) a reakce na moje dotyky okamžité. Jen se musíte zvyknout na to, že při vypnutém displeji uvidíte po jeho stranách úzké světlé pruhy (to je právě místo, kde je displej zakřivený a kde tedy sklo přesně nedoléhá na displej). Za sebe ale sklo přesto doporučuji, sice už samotný displej je velmi odolný, ale sklo tuto odolnost ještě dále zvyšuje. Jak chráníte displej svého telefonu vy?

image
image
image
image
«1

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.