Srovnání dvou barevných variant Huawei Nova

upraveno 29. November 2016 v Huawei Nova
Huawei Nova patří k nejstylovějším telefonům na současném trhu. Prodává se v několika barevných variantách, díky kvalitní kovové konstrukci je ale téměř jedno, které verzi dáte přednost. Přesto ale každému vyhovuje něco trochu jiného a mně se podařilo v jeden okamžik nafotit hned dvě různé barevné verze tohoto atraktivního přístroje. Ačkoliv vlastním verzi Titanium Grey, objektivně musím uznat, že zlaté provedení se mi pravděpodobně líbí ještě více... Jaká verze se více líbí vám?

image
image
image
image
image
image

Komentáře

• Tak za mne rozhodně ta zlatá verze, moc mne učarovala a jsem velmi nahlodaný zda do ní jít. Myslím tím zda jít vůbec do Novy nebo jít do Honoru 8. P9 jsem zavrhl kvůli ceně, takže zbývají tyto dva kousky a spíše se kloním k Nově, protože její velikost a tvarování a materiál je pro mne naprosto ideální do ruky, kdežto Honor 8 je kluzký a velký i když pro něj jistě hovoří, že jde rootnout, ale počítám, že Nova snad půjde brzy také a dále pro Honor hovoří foťák, IrDa. Fakt těžká volba. nevíte náhodou někdo, resp. nemáte zkušenost, rozdíl focení Novy oproti Sony Z1 compact? Pokud by to bylo stejné nebo pro Novu lepší, pak je má volba jasná a tou je Nova a rozhodně zlatá i když mám problém i s displejem, resp., nemá ochranu Gorilla Glass, a tak kdo ví jak je na tom náchylnost na poškrábání. :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • jaké sklo to má nevím, ale už jsem se to dočetl na jiném serveru. Tak jsem displej vyzkoušel. Nejdřív špendlík, potom hřebík a nakonec nůž. Klouže to jako po skle a nic jsem displeji neudělal. Bůh ví, co tam dali
    Poděkovat autorovi 2
  • S tou absencí ochrany displeje je ta informace nepřesná, ale šíří se. Ono to někdy vypadá, že nic jiné než Gorilla Glass neexistuje. Vzal bych Novu, lépe než Z1C fotí :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahoj, koupil jsem si Novu a musím rict, že je to povedený telefon. Čtečka a výdrž super. V pohodě vydrží dva dny. Chtěl jsem něco menšího, protože mám tablet a volby nelituju. Teď by to chtělo aspoň betu na nugat a budu maximálně spokojen :-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak já jsem ji objednal ve zlaté barvě za myslím slušnou cenu 8.989,- Kč cz distribuce, zítra bych ji měl mít, pak již jen k operátorovi pro oříznutí SIM karty a myslím, že víkend bude co dělat :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak za sebe můžu říct, že se mi nejvíc líbí ta třetí verze, kombince bílé a stříbrné. Tu mám. A display je tvrdý jak cyp.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne sa najviac páči titan...tú aj mám. Ale priznávam, zlatú verziu som naživo nevidel. Ale fotky celkom tie farby skreslujú, naživo je aj ten titan krajší ako tu na foto ;) a podobne to bude asi aj so zlatou variantou.
    Poděkovat autorovi 0
  • Líbí se mi zlatá verze,vypadá cool.Kdybych měl zbytečných 9000,jdu do ní.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ma telefon nalepenu ochrannu foliu z vyroby ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie, nemá. Mal len tú čo sa dáva po rozbalení dole.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.