Zámek aplikace.

Dobrý den.
Jak nastavit zámek aplikace pomocí otisku prstu?
V nastavení otisku prstu je možnost zakliknout : Přístup k zámku aplikace.
Ale jak nastavit aplikaci aby byla takto chráněná?
Děkuji za případné odpovědi.
Marek

Komentáře

• Nemáš tú možnosť v Správcovi telefónu? Ja tam mám na P9 položku Chránené aplikácie, kde si môžem nastaviť, ktoré aplikácie majú byť chránené odtlačkom prsta.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to stejné i na P9 Plus :-) Používám to na pár aplikací :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano. . Našel jsem to. Hledal jsem to pořád někde jinde. Děkuji za radu. Funguje to skvěle.
    Poděkovat autorovi 0
  • U některých aplikací je to OK, ale u některých se mi nelíbí, že na chvíli je vidět obsah. Třeba u Galerie jsou vidět náhledy fotek, sice na chvilku ale dostatečně, aby někdo zmerčil, co tam člověk má.
    Poděkovat autorovi 0
  • škoda toho nahladu na fotky... preto nikomu nedavam do ruky tel...
    Poděkovat autorovi 2
  • A co ty fotky dát do safeu? Tam to není vidět vůbec
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkoušel jsem Sejf používat všemožnými způsoby a pak jsem ho opustil. Očekával jsem, že když je Sejf integrovaný, tak se bude chovat jako SD karta - další namountované úložiště v systému. Ale tak tomu bohužel není. Je to jen aplikace, jak každá jiná tohoto typu, integrovaná do aplikace Soubory.
    - Vyfocená fotka nejde ukládat přímo do Sejfu, musí se tam složitě přesouvat a po "každé" fotce jí tam ručně přesouvat člověka po chvíli přestane bavit.
    - galerie neumí zobrazovat fotky ze sejfu, ani když je odemčený,
    - sejf neumí složky,
    - X dalších omezení a překážek.

Sejf je dobrý leda na to, když má člověk nějakou danou sadu dat, kterou potřebuje s sebou z nějakého důvodu nosit zabezpečenou. Třeba nějaké smlouvy, nebo konkrétní sadu fotek, atd. Ale zámek aplikace má být jen pohotová věc, když někdo cizí vezme telefon do ruky, nebo ho chci někomu do ruky půjčit.

Prostě by jen stačilo, kdyby se zámek aplikace vyžadoval hned, a ne až když se spustí aplikace a načte obsah :-)) Ale důvod neznám.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, mohu se zeptat, kde se nachází zámek aplikace? Nikde to nemůžu najít. Mám android 7.0. Děkuji
    Poděkovat autorovi 1
  • stejně jako vždy když ji máš spuštěnou zmáčkneš čtverec zobrazí se ti aplikace u ní zámeček kliknutím na něj aktivuješ a opačně.
    Poděkovat autorovi 0
  • rajs napsal(a):

stejně jako vždy když ji máš spuštěnou zmáčkneš čtverec zobrazí se ti aplikace u ní zámeček kliknutím na něj aktivuješ a opačně.

Omlouvám se, myslel jsem zámek aplikace na spuštění pomocí otisku prstu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nachadza sa v aplikacii Spravca telefonu
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji. Našel jsem to :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.