CallRecorder Nougat support on Huawei (HiSIlicon)

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1441643

version 2.3.6:
- Nougat support on Huawei (HiSIlicon)
- FLAC support added
- bug fixes
«134

Komentáře

• Hezké, ale za 309,- Kč to pořizovat nebudu.
    Nevíte někdo o aplikaci na nahrávání hovorů na Mate 9, tak, aby nahrávala přímo protistranu? Nyní používám program, který mi dobře chodil na NoteII, tady na Mate 9 nahrává hlas protistrany pouze "zpětně" - přes sluchátko->mikrofon, tím pádem je protistrana je slyšet dost potichu, nahrávání nefunguje při hovoru přes handsfree, a když jsem v hlučném prostředí, tak to hlas protistrany přehluší.
    Poděkovat autorovi 0
  • Toto mě zajímá taky, a je to věc, která mě štve na telefonu nejvíce. Nahrávání hovorů má být součástí FW standardně, nebo aspoň nemají házet klacky pod nohy, aby bylo možno vytvořit funkční aplikaci...
    Poděkovat autorovi 0
  • Psal jsem to uz u Mate 8 - Chapu, ze ve zcela vyjimecnych jednotlivych pripadech, muze byt nahravani hovoru uzitecna ficura, ale ze by byla masova tragedie, ze to Huawei od jiste doby nepovoluje? Nemyslim si. Ti, kteri jsou k tomu opravneni, stejne nepouzivaji k nahravani hovoru smartphone. Ono to totiz neni jen tak nekoho behem hovoru nahravat bez jeho souhlasu. Druha strana s tim musi na zaklade zakona c. 101/2000 Sb. o ochrane osobnich udaju predem souhlasit, jinak se dopoustite trestneho cinu. Stejne tak potom zodpovidate za bezpecnost nahraneho souboru, aby se nedostal k nepovolanym osobam ci subjektum, napr. pri ztrate ci kradezi telefonu. Takze ja jsem castecne i rad, ze to konkretne Huawei jiz nebude podporovat, protoze si nedovedu predstavit, ze si me kazdy samozvany detektiv nebo masturbator nahrava.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 29. January
    fnovak66:
    ja používam Call Recorder Pro a vysoká spokojnosť.(už od začiatku vývoja tej apk.)
    Poděkovat autorovi 0
  • Osobni udaje vubec neresim, je to moje vec! Mam to jen pro sve interni potreby, nepocitam ze bych s tim nekdy sel nekam na verejnost. A je to proste perfektni, kdyz se muzu vratit k nekterym hovorum. Typicky zavola za den nekolik neznamych cisel a ja pak chci treba za par dnu urcitemu cloveku zavolat zpet a co? Bez nahravani vim kulove na ktere cislo z tech mnoha neznamych v seznamu volat... Pro me must have funkce! Na starem telefonu jsem pouzival automatic call recorder a fungoval paradne, vse se delo automaticky na pozadi, uchovaval treba 500 poslednich hovoru, parada, chjo :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Rony: myslis ten od appliqato? Ten ti funguje na Mate 9 tak, ze to nahrava poradne a ne z mikrofonu a reproduktoru?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 29. January
  • upraveno 29. January
    @radar : funguje perfektne, v práci mám okolo 100 hovorov denne a tak veľmi veľká pomoc. Nahráva celú komunikáciu ako teba tak aj účastníka na druhej strane. Hej od appliqato.
    Poděkovat autorovi 0
  • Shelby_Encore: já považuji možnost nahrávání hovorů za velmi užitečnou, v některých případech naprosto k nezaplacení. Příklady myslím není třeba vypočítávat. Myslím dokonce, že to z pohledu zákona s tím zákazem nahrávání již není tak žhavé, stačí, že protistraně oznámíte, že si hovor nahráváte, pokud už o něco jde, což jsem již několikrát učinil. Hovory si nahrává kdejaká firma, nevím, proč bych si je nemohl nahrávat já. Stejně tak nevím, proč by si neměl moci nahrávat hovory se mnou kdokoliv jiný, jsem příčetný, když telefonuji, počítám s tím, že co řeknu - v podstatě veřejně, si lidi mohou nejen pamatovat ale i mít zaznamenané.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zalezi, co myslis tim zhave. Jak jsi poznamenal, pokud protistranu informujes, je vse dle zakona v poradku. Tuto povinnost maji i firmy i FO bez rozdilu. Pokud protistranu neinformujes a ona se to nedozvi, neni to moralne v poradku, neni to ani dle zakona v poradku, ale kde neni zalobce - neni ani soudce. Treti moznost je pro tebe ta nejhorsi a to, ze protistranu neinformujes a ona se to dozvi a nebude ji to jedno. V takovem pripade se jedna o trestny cin se vsemi dusledky. Me je to teoreticky jedno, ja spoleham na to, ze v mem okoli neni nikdo tak pitomej, aby si me bezduvodne nahraval a vy se modlete, at se vam to nevymsti nebo nevrati. Treba ze si vas nekdo natoci na hajzliku. Bez dovoleni.
    Poděkovat autorovi 0
  • A ten zakon opakuji je 101/2000Sb. o ochrane osobnich udaju. To uz tady pak rovnou muzeme resit warez.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Shelby_Encore : prečítaj si celý ten zákon .
    Nikto to nepoužíva na nejaké špehovanie, alebo nekalé úmysly. Proste niekto dostáva dosť veľa úloh za pochodu, ktoré musia byť jednoducho vyriešené alebo splnené. Nie každý má tu možnosť pri jazde autom trebárs robiť si poznámky ,aby večer do pol noci čítal čo tým básnik myslel, je jednoduchšie pustiť si hovor a spraviť všetko preto aby každý bol spokojný.

Vyňatie z toho zakona je aj :

Tento zákon se nevztahuje na zpracování osobních údajů, které provádí fyzická osoba výlučně pro osobní potřebu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nepis nikto, kdyz pises jen za sebe. Jinak ok, pokud je tam tato vyjimka, tak se omlouvam. Presto si myslim, ze to minimalne neni slusne.
    Poděkovat autorovi 0
  • To nikto bolo jasné za seba, zabudol som dať úvodzovky, je jasné sme rôzny ľudia, ale išlo o to aby prvý príspevok bol tiež vybavený k spokojnosti to ostatné je len na ňom. (Ďalší spokojný človek) . Všetkým dobrú noc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, myslím, že to bylo v zákoně takto zmírněno, že použití pro osobní potřebu je možné. Samozřejmě když s tím poběžím do sdělovacích prostředků, tak už musím počítat s problémy. Sranda je, že nahrávání hovorů nejvíc vadí úředníkům, tedy těm, které si platíme, ale nesmíme je nutit, aby dělali to co mají, a ještě snad podávat důkazy o jejich špatné práci třeba tím, že si nahrajeme hovor s nimi.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 29. January
    Rony:
    No, obávám se , že i ten Call recorder od Appliqato nahrává pouze přes mikrofon. :-(
    Bohužel je to holt asi hw problém telefonů Huawei, s kterým žádná aplikace asi nic neudělá. Přiznám se, že kdybych to věděl před pořízením Mate 9, asi bych uvažoval o jiném přístroji. Holt jsem uvěřil oficiálnímu údaji u CallRecorderu, že na Mate 9 funguje, akorát nebylo řečeno jak. Na druhou stranu nevím o jiné alternativě, která by splňovala moje požadavky. Možná tak OnePlus 3T, akorát u něj by byl větší problém s pořízením na firmu, protože ten Mate 9 jsme brali od T-mobile za bonusové body. A netuším, jak to má OP 3T s nahráváním hovorů.
    Poděkovat autorovi 0
  • K tomu nahrávání: Jestli si mě někdo nahraje na záchodě a bude to někde zveřejňovat, svědčí o dvou věcech - jednak o tom, že jsem normální člověk, který chodí na záchod jako všichni ostatní, a za druhé, že autor nahrávky je dětina. Pokud byly myšleny jiné, opravdu kompromitující situace, tak s tím holt dnes musím počítat neustále, že každý hovor může být někde nahráván, a dát si na to sám pozor. I když bych řekl, že si už v mém případě moc neumím představit takovou situaci, aby pro mě byla opravdu kompromitující. :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 30. January
    Když už je tady ta debata - jako soukromá osoba (tedy nemluvím jménem Huawei) s nahráváním jen tak taky nesouhlasím. Důvod je jednoduchý, přes MT mohu třeba plácnout něco, co není myšleno vážně, co někdo později vytrhne z kontextu a podobně. Zákon je jedna věc, morálka druhá, ohleduplnost lidí třetí a dalo by se pokračovat.

PS: pokud bych to vážně potřeboval, těch 300 kč zmíněno výše mi přijde zadarmo, mám koupené aplikace za mnohem více peněz.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 30. January
    No, názor na tuto problematiku bude mít asi každý člověk jiný a nic proti tomu, ale obhájit technický nedostatek tím, že je to "nemorální" je podle mně poněkud chabé. Většina ostatních chipsetů jiných značek to umožňuje, takže z technického hlediska to prostě nedostatek je. Když bude někdo chtít dělat svinstva tohoto typu, pořídí si holt jinou značku, tomu Huawei stejně nezabrání.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud je svinstvo respektovat nějaký v současnosti zažitý postoj k této funkci a obecně zákony, pak ano :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.