Paměťová karta

Dobrý den
Podporuje huawei p9 plus paměťové karty
SDXC UHS-1 class 3 ???

Komentáře

• UHS-I U3 podporuje. Já jsem chtěl koupit kartu a pak jsem si to rozmyslel, protože 64GB je opravdu spousta prostoru :-)
    Poděkovat autorovi 2
  • To je síce pravda, ale niečo sa pos.rie, budeš musieť robiť nutne factory reset bez zálohy a máš po dátach..karta je len karta :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • Uživatelé se dělí na dvě skupiny: ti první už o svá data přišli, ty druhé to teprve čeká ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • ...a preto sa treba učiť hlavne na chybách druhých a nie vlastných :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemám v telefonu nic, co by mi vadilo, že o to přijdu ;-) Vzhledem k tomu, že jsem IT Pro a flashuji si Android od ranných verzí, mám zkušeností habaděj :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jihus  
    upraveno 4. January
    Apropo, vůbec celkově karty v mobilech jsou zbytečně riziková/zatěžující věc. Karta musí být napájená (spotřebovává), karta je připojena přes řadič (bere zdroje HW/SW), kartu musí telefon kontrolovat při různých operacích, karta může být poškozena, nebo prostě pomalá (nejen z důvodu specifikace) a může mít vliv na chování celého přístroje, když na kartu přistupuje. Přijde mi to zbytečné. U P9 nemám root, takže nemůžu používat Titanium, ani unlock, takže ani custom Recovery. Tak občas zabackupuju Huawei Backupem buď přes kabel, nebo přímo na OTG flashku, abych nepřišel o pozici ve hrách :-))
    Poděkovat autorovi 0
  • Mno ja som tak prišiel o full data na predchadzajucej p8lite
    Poděkovat autorovi 2
  • Ráda bych se s ostatními podělila o zkušenosti s modelem P9 lite. Telefon je jako přístroj perfektní co se týče funkcí telefonu, fotoaparátu atd. Co mi ale nevyhovuje o tohoto modele je, že aplikace z interní paměti jako například hry a podobně nejdou přesunout na sd kartu. Ta možnost u tohoto modelu tam vůbec není. U předchůdce modelu P8 lite toto bylo samozřejmostí.
    Poděkovat autorovi 1
  • Jihus  
    upraveno 22. March
    Děkujeme za zkušenost s P9 Lite v diskusi P9 Plus. Nicméně přesouvat nejde ani u P9, ani u P9 Plus. A já jsem za to rád, protože se vyvarujeme falešným nářkům (vlastni zkušenost s radami svým přátelům). Paměťové karty jsou spotřební zboží, jsou oproti vnitřní paměti pomalé, často poruchové, navíc lidé šetří a kupují si často ty nejlevnější. Nezkušený uživatel si ani neuvědomí, že problémy s telefonem (sekání, atd.) může být způsobeno vadnou kartou, na kterou si v nějaké pošálené snaze mít co nejvíc volné vnitřní paměti přesunul aplikace. Na data (fotky, písničky, atd.) je karta dobrá, pokud někomu nedostačuje vnitřní úložiště, která mají u středních a vyšších modelů dnes už slušnou kapacitu. Ale za mě aplikace patří do vnitřního úložiště, případně si slušná aplikace má na kartu umět objemnější data sama uložit.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.