Telefony Huawei Mate jsou skvělé už několik let

Před dvěma lety společnost Huawei představila model Mate 7 a možná ani sama netušila, jak úspěšnou řadu telefonů tím založila. Už první generace tohoto telefonu s obrovským displejem sklidila na trhu ohromný úspěch. Dosud tento telefon mám a neměl bych problém jej používat jako hlavní. O rok později se objevil Huawei Mate 8, který výrazně zapracoval na konstrukci a došlo také ke zvýšení výkonu celého telefonu. Dosud se jedná o velmi oblíbený přístroj a v souvislosti s uvolněním Androidu 7.0 Nougat si myslím, že bude ještě dlouhou dobu dobře sloužit. Před pár týdny se pak na našem trhu objevil Huawei Mate 9, zatím poslední člen této úžasné řady telefonů Huawei. Ten opět patří k naprosté špičce a jeho pořízením chybu rozhodně neuděláte. Získáte skvěle zpracovaný telefon s ohromným výkonem a druhou generací duálního fotoaparátu, který byl vyvinutý ve spolupráci se společností Leica. Těšit se můžete také na prémiovou tříletou záruční dobu a komplexní nabídku funkcí. Který telefon řady Mate se vám líbil nejvíce?

image
image
image
image

Komentáře

• TEN HUAWEY MATE 7 nebo stym nejvetsim dysplejem se my libi ale urcite dobry budou vsechny avypadaj dobre sou krasny a nelepsi znacka
    Poděkovat autorovi 0
  • Už sedmička bylo dělo. Kdyby mi neodešel mikrofon a nebyl bych zlákán na osmičku, tak ho mám doteď. Mate 8 mám už přes rok a pořád se ho nemůžu nabažit. Až si říkám, že dál už nic bejt nemusí :-) . Samozřejmě je mi jasný, že devítka bude ještě o cholupeček lepší, ale ten chloupeček zatím nepotřebuju ;-) . Uvidíme, jestli se rodinka Mate příští rok pochlubí dalším top dědicem. Jen se bojím neustále se nafukujících cen :-( ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlavně bych zmínil, že po stránce výdrže tito přístroje nemají konkurenci. Měl jsem opravdu dlouhé dilema mezi P10 a Mate 9. Po P10 asi padne volba na Mate 10, až dojde k jeho představení.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.