chod aplikací Strava,Endomondo Runtastic na Mate 9

Ahoj máte někdo zkušenosti s chodem těchto aplikací na Mate 9 s Androidem 7.0. Jedou korektně nebo se zase po cca hodině a půl sami ukončí ikdyž je člověk má všude povolené. Díky za informace.
Rozhoduju se zda jít z Mate 7 na Mate 9. Dost používám tyto aplikace na kole a s Mate 7 jsem měl vždy problém. Samsungy tímto neduhem netrpí. :-(
«1345678

Komentáře

• Taky mě to zajímá.Mám p9 lite a padá to též.Dřiv se Sony telefonem jsem neměl problém.Doufám,že do jarní sezony bude nějaká aktualizace.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vidím že to asi ještě nikdo netestoval. Tak nebudu riskovat a asi koupím ověřenej telefon Samsung s7 Edge. ;-)
    Škoda a to se mi Mate 9 tak líbil.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusím ve středu otestovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky budu rád. ;-) :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Endomondo uz bezi hodinu bez problemov
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak po 1h 34min to padlo aj mne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemáte náhodou vyzkoušený i SportsTracker? Jestli to padá takhle normálně a nikdo to neřeší, tak Mate 9 rovnou škrtám.
    Dělají to i jiné telefony od Huaweie nebo i Honoru? Tohle je teda docela zásadní chyba... A to jsem zrovna zvažoval jestli koupit Mate nebo čekat na P10 a zároveň řeším telefon pro přítelkyni :-/ To je teda hodně mrzutá novinka...
    Poděkovat autorovi 0
  • Dělají to všechny telefony od huawei i honor. :-( toto je pro mě zásadní věc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Máte je v chráněných aplikacích?
    Poděkovat autorovi 0
  • Problém bude pravděpodobně v nádstavbě emui. Samsungy na 6.0 a 7.0 to nedělají. Je to velká škoda takhle nemůžu počítat s žádným telefonem od Huawei. A to chtěla kolegyně taky doporučit telefon na kterém bude používat sporttracker. No Huawei to asi nebude. :-( škoda. Nejvíc mě štve že o tom vědí tak dlouho a nejsou schopni to opravit. Na mém Mate 7 mě to taky hrozně štve.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Vše povolené ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • A ten nejpovolanější mlčí, protože k tomu nemá co říct. ;-) :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Na tohle používám TomTom Runner 2 Cardio Music a nic mě nepadá a ke všemu je to na sport rozhodně lepší než placka a muzus s tím i plavat. ,)
    Poděkovat autorovi 0
  • Já ho používám jen na kolo. A na co kupovat další věc když telefon tahám všude sebou.
    Poděkovat autorovi 0
  • luk029  
    upraveno 16. January
    Jak je přesná ta gps v těch hodinkách tomtom. Koukal jsem na ně a dá se k nim připojit bluetooth tepák? Koukal jsem že se dají přidělat i na řidítka ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • luk029 napsal(a):

A ten nejpovolanější mlčí, protože k tomu nemá co říct. ;-) :-)

Tn nejpovolanější přiznává, že teď fakt má hodně různých úkolů a nestíhá úplně vše otestovat okamžitě. Vynasnažím se během týdne to vyzkoušet.
    Poděkovat autorovi 0
  • 2luk029: Tepak stejně jako sluchátka připojit jde. Ale tepak to má integrovaný a rozdíl proti pásovému je minimální. Držák na kolo to má, ale nepoužívám jej protože pak to nesnímá z ruky tep. Jen jsem ještě na kolo dokoupil snímač rychlosti a tempa. A je to fajn. GPS je přesná. Statistiky na webu jsou výborný. Primárně používám na běhání.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nakonec jsem objednal Sigma rox 11.0 podporuje i aplikaci Strava. Znovu jsem zkoušel Stravu v mém Mate 7 i uzamčením aplikace v menu ukončování aplikací( tlačítko čtvereček :-D ) a stejně se vypla po hodině a dvaceti minutách. A informace jak to šlape na Mate 9 se nedostává. A to stačí tu apku pustit na pozadí a nechat běžet. ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Pouzivam na blokovani reklam premium verzi adguard a po cca hodine a ctvrt se sama vypina. Vypnuto automaticke vypinani, povolena ikona v oznamovani a presto. Takze s temi vasimi apkami to bude asi stejne. Chyba, obrovska chyba Huawei...
    Poděkovat autorovi 0
  • Já to vyřešil stejně.Koupil jsem si Sigmu rox 7.0 a svoje jízdy si budu do toho mého Runtasticu dopisovat ručně.Zítra ale budu aktualizovat na Android 7 a vkládám do toho velké naděje že tu chybu opravili.Pokud to i nadále nebude fungovat tak Huawei nechám synátorovi a já se vrátim k Sony.

Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.