Barevné světlo - indikátor stavu

Dobrý den, prosím Vás dá se někde změnit barva světla indikující jednotlivé události? Když mám vybitou baterii, tak mi bliká červeně (měla by však být modrá barva) nebo když mám nepřečtenou zprávu nebo zmeškaný hovor, opět zelené světlo místo červeného světla. Díky. M.

Komentáře

• Dobrý den
    řeším stejný problém - vlastní nastavení barvy, frekvence, intensity pro jednotlivé události (SMS, zmeškaný hovor, ....), tak sem jenom přihodím pár postřehů.

1 - pokus obrátit se na tech. podporu Huawei - byli mne schopní odkázat pouze na video, ve kterém se ale dozvíte, že barvy světla jdou nastavit pro "Náladu", změna podrobnějšího nastavení u SMS nebo zmeškaných hovorů tam není uvedena:
    Huawei Czech
    16:51 (před 12 hodinami)

komu: mně
    Dobrý den,
    děkujeme za dotaz.
    Zasíláme instruktážní video:
    http://bit.ly/2lgANkB

S pozdravem

2 - na Androidforu jsem na dotaz zatím obdržel pouze jedinou, ne zrovna potěšující odpověď:

od vladodyno » pon 06. úno 2017 21:39:03

Nechaj to tak jak je! Alebo ak chceš, ROOT, odinštalovať pôvodnú aplikáciu na upozornenia. Nainštalovať alternatívnu aplikáciu. Ale aj tak budú len dve farby.

Přesto stále alespoň doufám a zkouším aplikace třetích stran, které by toto nastavení dokázaly provést.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.