ZAMEK OBRAZOVKY

Prosim,vedel by nekdo jak odstranit zamek obrazovky?Kdyz ho chci zmenit na bez hesla a pinu,je to pole zasedle a povolitelne jen spravcem...jako zabezpeceni otisku super,funguje skvele,ale kdyz chci nechat telefon dceri ,aby mohla zavolat babicce,tak mame smolika...je ji 5 a ze bych ji chtela ucit pin...to se mi nechce..Neda se to nejak obejit??

Komentáře

• Janulinka...:
    Na stejný dotaz jsem Vám odpovídal u P9.
    Není přece nic jednoduššího než dcerce nahrát prstík a ukázat jí co a jak... :wink:
    Poděkovat autorovi 2
  • Ja se omlouvam,nevedela jsem,jestli se to nahralo..taky me to napadlo...jdu to hned zkusit ;-) dekuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky si myslím, že přidat do otisků prst dcerky je jednodušší, než rušit zámek. A navíc lze vytvořit dalšího uživatele - například "Dcera" a ten má pak svojí plochu. Stačí tedy před předáním telefonu dceři přepnout uživatele na "Dcera" a nehrozí pak ani riziko, že se dostane do aplikací majiteli.
    Poděkovat autorovi 4
  • Hotovo...super napad ;-) funguje paradne ;-) jen jsem mela predtim g7 a tam to bylo jednodussi a chybi mi poklepani na obrazovku aby se rozsvitila...musim ho vzit do ruky a zmacknout nejake tlacitko,aby se rozsvitil...a nahodou nevite jak proc pri pouziti fotky jako tapetu,fotka ztmavne a jsou zvyraznene ikony?
    Poděkovat autorovi 0
  • Snad si toto zapamatam
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.