Android 7.0 Nougat uvolněn pro Huawei Mate 8 (dojmy, zkušenosti)

11415161719

Komentáře

• Tak už mam taky aktualizaci b581. Je ale problém, že nemohu přiřadit melodii ke kontaktu a . ani foto. Toto s e objevuje již od aktualizace na A7. Myslel jsem že to vyřeší další aktualizace, ale zatím nic.
    Poděkovat autorovi 0
  • B581, Nfc nejde na trvalo vypnout ani když vypnu Beam. Po restartu telefonu se Nfc opět zapne. Nějaké další nápady?
    Poděkovat autorovi 0
  • Me uz se to ted nedeje. NFC vypnuty, Platebni aplikace Android Pay a Beam vypnuto. Po restartu uz to tak zustalo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím o radu, jsem po aktualizaci cca týden až dva týdny a mate 8 se mi začala samovolně vypínat nebo restartovat,
    co s tím?
    Poděkovat autorovi 0
  • Udělat zálohu a reset.

Stran NFC . nejprve zapnout NFC, vypnout Android Beam a všechny podobné věci, potom vypnout také NFc a už nenastartuje...
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím, poradíte mi v čem mám problém? V aplikaci se mi často nezobrazují obrázky.
    Screenshot_20170621-065847.png
    1080 x 1920 - 126K
    Poděkovat autorovi 0
  • Vymazat data aplikace , popřípadě odinstalovat a znovu nainstalovat ( Co je to za aplikaci )
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 21. June
    Už jsem smazala všechno co se dalo, málem jsem si po@la mobil.
    A oni mají problém s aplikací, už jsem se dopátrala, že to mají všichni. Jedná se o Pinterest.
    Poděkovat autorovi 0
  • Odjel jsem do zahranici a zjistil jsem, ze v spravce telefonu - datove prenosy se mi ukazuje pocet prenesenych dat, jako prekroceno. Tj.nekde lze patrne nastavit limit, pri kterem to ma upozornovat. Ale kde se ten limit nastavuje? Dokazu nastavit klasicky neroamingovy limit, ale limit v roamingu nejak nemuzu najit.

https://photos.app.goo.gl/pw9GRZluzabqtnpE2
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím poradit, jak jednoduše zapnout, resp. vypnout zamykání obrazovky (např. doma vypnuto, v práci zapnuto ... nebo opačně :) ). Stačí jedním tlačítkem nebo lépe příslušností k síti apod. Nic jsem nenašel nebo neumím... Jinde funguje např. app No lock, ale na Hua mate 8 ne. Děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím dámy a páni, poprosil by som o radu s nastaveniami. Veľmi často používam funkciu , že po vytvorení screenshotu poklepaním, sa mi screenshot zobrazil a mal som možnosť jeho následovných úprav. Pred nedávnom som robil hard reset a teraz tú voľbu (lebo normálne je toto vypnuté) nemôžem nikde nájsť a fakt už mám z toho mindrák :-). mám B581
    Poděkovat autorovi 0
  • n7610n7610  
    upraveno 2. November
    Zdravím Vlada
    Režim pro vývojáře , zapni si měřítko délky animace , dej tam třeba 2x
    Funguje to i u 0,5 záleží jak si rychlý :-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Ďakujem veľmi pekne, ja pako som práve animácie vypol a za toho svätého som sa k editácii nevedel dopracovať... Ešte raz n7610 veľmi pekne ďakujem.
    Poděkovat autorovi 1
  • Zdravím všechny,potřebuji poradit jako úplný začátečník. Dosud jsem měl ASUS Zenfone 2, dnes koupil a začal se šťourat v nástupci a to Huawei Mate 8 dual Sim. Mám Huawei NXT-L29, sestavení NXT-L29C900B156 (telefon jsem nechal doma a manželka mi zatímco jsem byl v práci aktualizovala firmware na tento. Má otázka zní - dá se poznat, pro jaký region je můj telefon určený (kupoval jsem na netu v ČR, údajně jde o distribuci EU). Dále mne zajímá, zda tato verze firmware umožňuje update na Android 7 (mobil hlásí že novější aktualizace nejsou k dispozici OTA) a zda se aktualizace na Android 7 vyplatí (pročítal jsem tu nářky lidí na výdrž baterie apod.). Moje poslední zkušenosti s flashováním firmware skončili u Samsung Galaxy Note 1 a 3, poté už jsem nerootoval a prováděl jen aktualizaci OTA. Děkuji předem za rady a pomoc :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • C900 je většinou nekorektně aktualizovaný telefon...
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky moc - snad ještě otázka: vyplatí se pokoušet upgrade na Android 7 nebo rozdíl oproti 6 není nijak závratný? Na netu jsem četl stesky že něco nekorektně funguje, horší výdrž baterie atd.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano ,android 6 je lépe odladěn , v každém případě je lepší výdrž telefonu
    Poděkovat autorovi 0
  • Našel by se tu někdo zkušený a šikovný, kdo by mi pomohl výše uvedenou změnu zrealizovat (tedy změnit stávající ROM C900B156 na evropskou C432)? Na postnutý videonávod jsem se díval, ale upřímně přiznávám, že si na to zatím netroufám. Jsem z Děčína :-)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.