Android 7.0 Nougat uvolněn pro Huawei Mate 8 (dojmy, zkušenosti)

1356719

Komentáře

• Zdravím Vás.
    tak jsem také přešel. Zatím se s tím peru, ale první dojmy OK.
    Co mi vadí je to, že ve vlákně se SMS nejde označit/vybrat jen určité zprávy a ty smazat. Musím mazat jednu po druhé.
    A druhá věc - prediktivní vkládání textu - z toho mi fakt drbne, zprávy a maily píšu jednou tak déle. Nenašel jsem, kde to vypnout.
    Poděkovat autorovi 0
  • SMS: podržet prstem, volba další a můžete odstraňovat, vyzkoušeno nyní.
    Poděkovat autorovi 1
  • to Josef_HuaFan: vřelé díky!
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 30. January
    Hezký večer, lze aktualizační proces nějak vyvolat? Moje verze NXT-L09C432B192. Zkoušel jsem aktualizaci v přímo ze systému a apky HiCare a HiSuite. Děkuji. @m

Edit: Vyřešeno. Lze. Přehlédl jsem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Prediktivni text: nastaveni-rozsirene nastaveni-jazyk a vstup-klavesnice a metody vstupu-klavesnice Google.v nastaveni klavesnice Google nefunguje ani jedna z moznosti nastaveni, vzdy me to hodi o uroven vyse.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Vymazat data aplikace , pokud nepomůže hardreset
    Poděkovat autorovi 0
  • Po aktualizaci se mi v sekci NFC sama nastavila platební metoda. Používám dvě banky, pro obě mám samozřejmě nainstalované aplikace. Systém si sám vybral jednu z bank a nastavil ji.
    Domnívám se, že to nebude takhle samo hned fungovat.
    Máte s tím někdo zkušenosti?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já nejspíš prubnu downgrade ,nějak mě ten android 7 nešlape :-( , záseky gmailu ,g+ ,nefunkční OTG atd. Některým se údajně neukazuje při volání ,kdo volá atd.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to vypadá ,že i mate 8 trpí na bílé fleky, na bílé barvě u displeje ,jako jsem to měl na mate 7 :-(:-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj lidi, tak widget lock screen jsem úspěšně nahradil apk Fingerprint Quick Action, která vám umožní zamykání i odemykání pomocí otisku prstu. A nejen to. Rozšiřuje možnosti využití čtečky.
    Poděkovat autorovi 5
  • Tak jsem po tydnu testovani zase presel zpet na 192 (dle Josefovo navodu na YT).
    A) Vadilo me predevsim to, ze obrazovka pri zavrenem flipu (s okynkem) je pri prijimani hovoru spatne videt - je dost malo podsvicena a tapeta citelnosti take neprispiva. Pockam az se tim budou zabyvat a pak se k Nugatu vratim.
    B) Co se mi ale po tomhle skoku kupredu a zpet prihodilo = chybi mi v aplikaci Motivy ty vychozi motivy a i kdyz si nejaky prez tuto aplikaci stahnu, nelze jej aplikovat. Napise, ze aplikuje motiv, ale ikonky a vse je stale po staru. Nepotkal jste se nekdo s podobnym problemem? Nemam root, updaty sly jen pomoci dload.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jde to opravit, ale právě pomocí rootu... Pravděpodobně jste A7 instaloval skrze TWRP na začátku.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahoj, diky za reakci. A7 jsem nainstaloval pomoci HiCare, kde jsem zvolil "Nainstalovat update pro inovatory", nebo tak nejak. Takze si to tim obvyklym zpusobem stahlo aktualizaci a provedlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • To je zvláštní, to slyším prvně. S tím bývá problém jen u telefonů, které se aktualizovaly přes twrp...
    Poděkovat autorovi 0
  • No v adresari HWthemes mam prazdno (krome podadresare ,cache, ktery je plny nejakych fajlu). Nakopiroval jsem tam stazene default temata, ukazou se mi v aplikaci Motivy, dam aplikovat a ... nic. Kdyz se pak podivam treba do nastaveni tapety (poklepanim na plochu), tak ta tapeta je tam jakoby zvolena, ale teprve po potvrzeni zaskrtavatkem se ta tapeta aplikuje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jeste jsem zkusil rootcheck a dle testu telefon neni rootnuty.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, tam muselo dojít k nějaké chybě při aktualizaci...
    Poděkovat autorovi 0
  • n7610n7610  
    upraveno 1. February
    Také já jsem se právě vrátil na b192 :-) , z motivy nemám problém , udělal jsem downgrade až na b152 , kde jsem po instalaci udělal hard+wipe ,potom telefon aktualizoval postupně až na b192 ,kde jsem opětovně udělal hard+wipe , aplikace se mě všechny nainstalovaly potom jen obnovení ikon ,a už to šlape jak má :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • No zkusim teda mozna update na nugat a pak znovu ten down na b152. Rikam si, ze to teoreticky mohlo stat uz drive, jen jsem si toho nevsiml. Mel jsem postupne B152, B192, B321, pak Nugat, a zpet na B192 s wipe.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jeste potvrzuju, ze po update na Nugat temata funguji - jsou tam nugatova temata a daji se aplikovat. Takze to nebudu asi resit, na Nugat asi stejne casem prejdu natrvalo.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.