Android 7.0 Nougat uvolněn pro Huawei Mate 8 (dojmy, zkušenosti)

1246719

Komentáře

• n7610n7610  
    upraveno 2. February
    Baterie na androidu 6 ,v každém případě lepší výdrž na b192
    Screenshot_2017-02-02-07-31-01.png
    1080 x 1920 - 85K
    Poděkovat autorovi 0
  • Musím potvrdiť...na N7 nabíjam každý deň.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahojte po aktualizaci na nougat nemuzu z interniho uloziste vymazat jednu slozku s pisnickama vymazat muzu obrazky hudbu i video ale tuto jedinou slozku s 30 pisnickama nevymazu koukal jsem na atributy a nastaveni a vse je normalni jako u ostatnich slozek ale presto ji nevymazu ani mobilem ani pres pc. poradi prosim nekdo?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím Vás, mám verzi NTX-L29C636B320. Zatím žádná aktualizace nechodí, vlastně ani nikdy předtím nepřišla, aktualizoval jsem ručně. Kdybych zkusil NXT-L29C432B560, půjde mi to klasicky přes DLOAD,nemusím nic řešit/odemykat? Pokud ano, změní se mi region na C900 a nebudu dostávat aktualizace? No ani teď nedostávám, tak dál aktualizovat přes paměťovku a DLOAD můžu i nadále, nebo, ne?
    Poděkovat autorovi 0
  • Leonteen>
    To ti nepujde, ani ti OTA neprijde. Musis provest krok zpet. Mam tady ten navod jeste cerstve s odkazy sem na web, tak pro pohodli se jej dovolim prilozit.

Vytvořit zálohu v aplikaci huawei Záloha, v telefonu , umí uložit i uživatelská data aplikací

1) do složky dload na pam kartu vložit downgrade balíček , vyhnout telefon držet všechna tlačítka dokud telefon nezačne instalovat ,nechad dojed instalaci, telefon se restartuje koncové číslo se změní na NXT L29BC900B300
    2) stáhnout nižší verzi software než B320 , rozbalit a soubor UPDATE.APP vložit do složky dload na pam. kartě ,vypnout telefon. Držet všechna tlačítka dokud nezačne instalace, nechat nainstalovat ,a po restartu jak se objeví logo HUAWEI zmáčknout tlačítko + a vypínací tlačítko , držet dokud se telefon nerestartuje a nenajede revovery, v revovery vymazat data a vymazat všechna uživatelská data, reboot a nechat dojed restart ,emui instalaci atd.

http://www.huafan.cz/discussion/comment/21753/#Comment_21753
    http://www.android-hilfe.de/thema/huawei-mate-8-rollback-von-emui-4-1-b320-321-auf-4-0-b180-190-192-ohne-root.798574/
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    To je mi povědomé :-):-):-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Dobrý den. Chtěl bych se vás zeptat na aplikaci ACR. Na mém telefonu Huawei mate 8 ho na Nougatu nemohu rozjed. Na předchozí verzi fungoval skvěle, ale po nahrání nové verze nenahrává rozhovory. Zkoušel jsem i jiné aplikace, ale nic nepomohlo. Máte nějaký typ? Děkuji.
    Poděkovat autorovi 1
  • S nahráváním je trochu problém , v ACR zkus zvolit zdroj zvuku Voice recognition, flac hq , a pohrát si z Decibely ,třeba na 7 db , . obě volby na 2 , musíš vyzkoušet . PS i tohle byl pro mě jeden z důvodu se vrátit na b192
    Poděkovat autorovi 1
  • Zvláštní že po návratu na android 6 ,mě to ukazuje ke stažení 7, a je tam jen 300000 pozic ,že by to byl jen testovací software b560
    Screenshot_2017-02-02-21-38-19.png
    1080 x 1920 - 173K
    Poděkovat autorovi 0
  • Nugat (nebo asi spis EMUI5) jiz obsahuje antivir Avast. Ja jsem mel na A6 kompleni Eset. Mam ho stale mezi aplikacemi, ale patrne asi nema smysl ho pouzivat, aby se "nepral" s tim avastem (?)
    Poděkovat autorovi 0
  • n7610n7610  
    upraveno 3. February
    null
    Myslím že to opravdu nemá cenu mít oba , je to zbytečné a vestavěný bohatě stačí , a myslím že ho ani neodstraníš
    Poděkovat autorovi 1
  • n7610 napsal(a):

Zvláštní že po návratu na android 6 ,mě to ukazuje ke stažení 7, a je tam jen 300000 pozic ,že by to byl jen testovací software b560

Nikoliv, skrze limity s řídí postupné uvolňování aktualizace.
    Poděkovat autorovi 1
  • null
    Ok , opět jsem nahodil android 7 , ale s OTG si to nerozumí ,zkouším to bez hard reset, i s ním to nejede :-(:-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já musím říct že mám baterku lepší na A7, ale je pravdou že jsem dělal instalaci při hard resetu
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím všechny. Aktualizace na Android 7 mi stále nedorazila, proto mám dotaz - do telefonu jsem ručně nahrál firmware L29C432B320 podle tohoto návodu huafan.cz/discussion/839/emui-4-1-firmware-l29c432b320. Přijde mi tedy Android 7 klasicky přes OTA nebo budu muset aktualizaci provést zase ručně?
    Poděkovat autorovi 0
  • Schinson> Vrat se k B192 a prijde ti. Me se nabidla a ani nebylo nutne pouzit HiCare. U B320, 321 ti neprijde.
    Poděkovat autorovi 1
  • Aha, díky. Takže použít ten postup co jsi radil Leonteenovi?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, bohužel musím potvrdit, že otg je v p..., nejdou otevřít ani apk k tomu určené, tedy alespoň některé. Například padtv hd, který jsem používal ke sledování dvbt. To je celkem závažný problém. No uvidíme.
    Josefe máš k tomu něco?
    Děkuji Pavel
    Poděkovat autorovi 0
  • Pavel66 napsal(a):

Ahoj, bohužel musím potvrdit, že otg je v p..., nejdou otevřít ani apk k tomu určené, tedy alespoň některé. Například padtv hd, který jsem používal ke sledování dvbt. To je celkem závažný problém. No uvidíme.

Josefe máš k tomu něco?

Děkuji Pavel

Já se opět vracím :-) k b192 , kašlu na A7 , z huawei mě odepsali že nezaznamenali takové problémy
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes som porovnal zaostrovanie a následné fotenie na krátku vzdialenosť s kamarátovím Galaxy NOTE 2 a bol som sklamaný z môjho Huaweiu.Ja som mal problém zaostriť text.On len priložil a odfotil.Ďalšie sklamanie.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.