Android 7.0 Nougat uvolněn pro Huawei Mate 8 (dojmy, zkušenosti)

145791020

Komentáře

• Doporučuji příště koupit normální CZ verzi...
    Poděkovat autorovi 0
  • To je dost hloupa odpoved. Nezlob se na me. Ses distributor nebo co, ze lobujes za predrazene nejnizssi verze Mate 8, ktere se dostaly na nas trh?
    Poděkovat autorovi 0
  • :) Rekl bych, ze to nema s lobovanim nic spolecneho. Pokud se podivas i do jinych diskusi, tak uchodit cinskou verzi byva vzdy spojeno s vice problemy. Nebo ty ted zadne problemy s updatem nemas ? :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemam problem. Ota aktualizace se uvolnuji postupne. Manualne to urychlim, ale nenasel jsem ji ke stazeni. Takze zpet k veci. Muze nekdo dat odkaz?
    Poděkovat autorovi 0
  • Baader napsal(a):

To je dost hloupa odpoved. Nezlob se na me. Ses distributor nebo co, ze lobujes za predrazene nejnizssi verze Mate 8, ktere se dostaly na nas trh?

No spíše preferuji připlatit si za oficiální verzi pro náš trh a získat výhody, které to nabízí. Nemusím pak řešit aktualizace telefonu z Číny :)

Poděkovat autorovi 1
  • Chapu, ovsem dotaz nesmeroval na preference ale na konkretni vec.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. February
    Josefe , ale já mám Mate 8 CZ distribuci a nejde mi vůbec Google play , takže žádné aktualizace nemůžu mít . Jak kliknu na ikonku tak se mi objeví bílá plocha :( poradíš jak to mám obnovit ?
    S tou klávesnicí od Google jsem to vyřešila tak, že jsem si přizpůsobila raději Swiftkey. A nechci jít zpět na Emui 4 , kvůli vyplnování nových aplikací a začínat od začátku.
    Poděkovat autorovi 0
  • pre Danellu: treba skúsiť vymazať cache. Mám ešte android 6 tak skúste, možno budete mať ponuky podobné: NASTAVENIA / APLIKÁCIE /PONUKA / ZOBRAZIŤ SYSTÉMOVÉ PROCESY / nájdite aplikáciu OBCHOD GOOGLE PLAY /po jeho stisnutí / UKLADACÍ PRIESTOR / stačiť voľby VYMAZAŤ VYROVNÁVACIU PAMÄŤ / a VYMAZANIE ÚDAJOV.... malo by pomôcť... pekný deň...
    Poděkovat autorovi 1
  • Vlado360: bohužel ani to nepomohlo , už si nevím rady :(
    Poděkovat autorovi 0
  • A Obchod Play nejde od kdy? Trvale nebo až od aktualizace na Android 7.0? Účet Google v telefonu je přidaný?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nejde mi od aktualizace na android 7 a účet mám ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Nastvení/aplikace. Tam vymazat data aplikací Google, taky Obchodu Play a pak to zkusit znovu. Jakou verzi Obchodu Play máš v telefonu?
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 15. February
    myslíš mazání dat ?ne mezipamět? verze play je 7.4.12.L-all v závorkách 0PR 1444479971
    do play se nedostanu ani přes Google vyhledávání , ani z aplikace nic bílá obrazovka.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo, mazání dat aplikací. Ne mezipaměť (to je k ničemu). Všech, co se týkají Google.
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 15. February
    Pavle veliké díky za pomoc, už jsem si myslela, že jsem v prekérní situaci :smiley: ... Mám povedlo se.. A světe div se stáhla se mi najednou i ta xperia aplikace, ale už ji nepotřebuji a hlavně prý není kompatibilní s mým zařízením , což se divím , když jste tu doporučovali.
    Poděkovat autorovi 0
  • Super, už jsem chtěl poslat ještě novou verzi Google Play, ale jestli toto stačilo, je to dobrá zpráva :)
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 15. February
    Ještě mám dotaz k té Gboard-klavesnici od Google , tu nemůžu nikde najít a když ji chci nainstalovat v play , tak ji instaluje a pak se objeví , že není nainstalovaná , tak to ukáže nainstalovat..a pořád dokola a nemám ji ani v nabídce klávesnic ani v aplikacích ..co to je ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj,vím,že to tu někde je,ale nemůžu to najít. Potřeboval bych povolit jedné aplikaci,aby byla natvrdo nahoře v liště, dát výjimku nebo něco a nevím kde to najít.Může mi někdo prosím pomoct?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. February
    Tak jsem také aktualizoval na A7 a EMUI 5. Pocity smíšené: problém s nefunkční Google play jako Dannella jsem vyřešil soft resetem, samozřejmě problém s Lockscreen, doteď fungoval bez problémů, stejně jako gesto na uzamčení v Nova Launcher, teď vůbec nechápu princip fungování ani logiky odemykání otiskem, buď lze odemknout otiskem, ale současně musím zadat heslo (což je opruz) (administrátor uzamknul zarizeni) nebo uzamknout tlačítkem, ale v tom případě je otisk k ničemu, protože lze tlačítkem i odemknout. Někde udělali soudruzi chybu.
    Poděkovat autorovi 0
  • n7610n7610  
    upraveno 16. February
    null
    Chyba je nejspíš u tebe ,pač já těmito problémy netrpim , odemykání otiskem je 100% , po přechodu na A7 se mě občas jen zapíná Bluetooth samovolně , ale jinak vše šlape ,baterie opět 2dny , k aktualizacím pro čínské telefony , řešte si to na čínské fóru ! :-):-):-):-)
    Kdyby byl odkaz na plnou verzi A7 ke stažení, tak ji se určitě někdo dá
    Tohle je verze pro l29 ,já ji zkoušel na A7 , a vše dojelo v pořádku na 100% , stahoval jsem hned ten první odkaz na stránce :-)

http://androidforum.cz/huawei-mate-8-6-ips-neo-lcd-kirin-950-32-64gb-3-4gb-ram-t71310-1740.html?sid=ebd84e88e5b307919c4066f3f7ad78ad
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.