aktualizace

Ahoj, včera jsem aktualizoval mobil ale žádnou změnu jsem nezaznamenal, prosím o info zda někdo neví o co v aktualizaci šlo. Aktualizace měla cca 94 MB. Díky

Komentáře

• pesacz napsal(a):

Ahoj, včera jsem aktualizoval mobil ale žádnou změnu jsem nezaznamenal, prosím o info zda někdo neví o co v aktualizaci šlo. Aktualizace měla cca 94 MB. Díky

jedná se o LYO-L21C577B122-B124 (94,26MB), pry vylepšuje výkon a stabilitu systému. Nejdůležitější položky: nejdůležitější záplaty Android, aktualizace některých předinstalovaných aplikací. Opraveny různé problémy s kompatibilitou. aktualizovány některé aplikace Google. Vylepšené zabezpečení systému.

Já mám na telefonu EMUI 3.1 a aktuální verzi LYO-L21C577B122, zatím jsem aktualizaci neinstaloval, protože po zkušenostech z telefonů samsung A3 nebo tabletu Nexus 7 se mi po aktualizaci totálně rozhodily, neuměly pracovat s pamětí, baterka nevydržela ...(jednalo se ale o aktualizace Android na novější verzi). Nevím, jak v případě tohoto, ale nerad bych si něco zhoršil, s aktuálním SW mi to funguje bez problému.
    Poděkovat autorovi 0
  • ahoj dnes se mi objevila nova aktualizace lyo-l21c577b126-b128 ma s ni nekdo zkusenost?
    Poděkovat autorovi 0
  • Už jsem ji někde zahlédl, očekávám jen bezpečnostní záplaty.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kde mam stahovat aktualizace aby byly bespecne dekuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro tento telefon aktualizace moc nečekej...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.