Aktualizace android 7.0 od operátora T-Mobile

1212223242527»

Komentáře

• Koukám že to bude asi už jen moje vlákno :smiley:
    Další měsíc a stále bez......
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef má na yt dobrej tutoriál, jak na to. Zkus to a uvidíš.
    Poděkovat autorovi 0
  • Před chvilkou mi dorazila B368.
    Poděkovat autorovi 0
  • Potvrzuji, taky mi právě přistála na telefonu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak snad se to zas o kus posune (i co se týče výdrže). :) Jinak EMUI 5.0.1 a novej kernel potěšily.
    Poděkovat autorovi 0
  • No vidíte, s EMUI 5.0.1 je T-Mobile napřed...
    Poděkovat autorovi 0
  • Já to nechápu,u mě stále A6 s EMUI 4.1.1 :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak pokud ti šlape na A6 bez problémů, tak můžeš bejt rád.
    Poděkovat autorovi 1
  • Zdravim, take mi dnes dorazila B368, EMUI 5.0.1. Tcko nak slape na plyn :-D
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 14. September
    Jozef_HuaFan napsal(a):

Se v TM nezdají :smile:

Co mají za lubem, tohle se mi moc nelíbí... :wink:
    Nebo že by dostali "přes prsty" od Huawei? :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím ve spolek. Od T-Mobilu mi dorazila aktualizace na B368, ale nelze ji provést (instalace vždy skončí chybou - jak rychlá aktualizace, tak po stažení full balíčku). Někde jsem zachytil informaci, že by to mělo být snad tím, že mám odemčený boatloader, nebo TWRP. Zkoušel jsem manuální instalaci ze složky "dload" a také nic.
    Mohu vás poprosit o radu, jak bezpečně aktualizovat stávající systém a nemuset dělat factory reset /full wipe?
    Předem díky.
    Poděkovat autorovi 0
  • To ze máš odomknuty bootloader by s tým nemalo mať nič spoločné, ak teda nemáš aj root alebo nejaké iné zmeny TWRP môžeš skúsiť nahradiť pôvodným Recovery bez toho aby si robil Fr a potom vyskúšať spustiť aktualizáciu znovu.
    Ak nepôjde tak si skus stiahnuť súčasný fw. Ktorý máš teraz v mobile a prehrať ho cez dload, nemalo by sa ti nič vymazat (Pozor ale nato aby to bola rovnaká verzia fw.!!!), prehra ti to aj Recovery a zruší aj root teda pokiaľ ho máš, no a potom skúsiť znova aktualizáciu na tu B368.

Pred všetkým si ale aj tak urob zálohu!
    A po inštalácii sa doporučuje urobiť FR parave z dôvodu aby si sa vyhol problemom ale samozrejme je to na tebe...
    Veľa zdaru.
    Poděkovat autorovi 1
  • jendugla napsal(a):

Zdravím ve spolek. Od T-Mobilu mi dorazila aktualizace na B368, ale nelze ji provést (instalace vždy skončí chybou - jak rychlá aktualizace, tak po stažení full balíčku). Někde jsem zachytil informaci, že by to mělo být snad tím, že mám odemčený boatloader, nebo TWRP. Zkoušel jsem manuální instalaci ze složky "dload" a také nic.
    Mohu vás poprosit o radu, jak bezpečně aktualizovat stávající systém a nemuset dělat factory reset /full wipe?
    Předem díky.

Pokiaľ ti aktualizácia dorazila, tak ju telefón nemá čím nainštalovať, lebo si zamenil stock recovery, ktorú k tomu potrebuje za TWRP, ktorá to nedokáže. Takže nainštaluje naspäť stock recovery a nainštaluj OTA.

Poděkovat autorovi 0
  • bambis napsal(a):

To ze máš odomknuty bootloader by s tým nemalo mať nič spoločné, ak teda nemáš aj root alebo nejaké iné zmeny TWRP môžeš skúsiť nahradiť pôvodným Recovery bez toho aby si robil Fr a potom vyskúšať spustiť aktualizáciu znovu.

Ak nepôjde tak si skus stiahnuť súčasný fw. Ktorý máš teraz v mobile a prehrať ho cez dload, nemalo by sa ti nič vymazat (Pozor ale nato aby to bola rovnaká verzia fw.!!!), prehra ti to aj Recovery a zruší aj root teda pokiaľ ho máš, no a potom skúsiť znova aktualizáciu na tu B368.

Pred všetkým si ale aj tak urob zálohu!

A po inštalácii sa doporučuje urobiť FR parave z dôvodu aby si sa vyhol problemom ale samozrejme je to na tebe...

Veľa zdaru.

Díky za informace. Mám také root přes SuperSu. Jen nevím, jak TWRP nahradit původním Recovery. Snad jedině nahráním stávající verze firmwaru, jak píšeš a tím se smaže root i TWRP.
    Uvažuji, když už bych se do něčeho takového pouštěl, že bych spíše udělal debranding z T-Mobilu. Ale nejsem si jist návody, které jsem viděl a také na jakou verzi čistého firmwaru přejít.
    Máte zde někdo zkušenosti?
    Poděkovat autorovi 0
  • bambisbambis  
    upraveno 17. September
    Aj ja som prechádzal z Telekom fw. (C150) na EU fw. (C432)
    Nieje to zložité, musíš ale urobiť Rollback nazad na A6, potom zmeniť Oem.info,
    potom cez dload nahrať Fw. EVA-L09C432B180
    Keď toto všetko budeš mať mobil ti ponúkne aktualizáciu na A7
    Pri tomto sa už samozrejme Fr. nevihnes...

Je to všetko podrobne popisane v hanniho postupoch, treba ich ale dodržiavať.
    Keby si sa rozhodol ze do toho ideš, a nebol si si nejakým krokom istý tak sa kludne pitaj. Pomôžeme...
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim ja mam B369 EMUI 5.0.1 A7.0
    je v tom dajaky rozdiel B368 a B369....a tiez mam od t-comu zariadenie
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.