Aktualizace android 7.0 od operátora T-Mobile

1246726

Komentáře

• A podľa ktorého návodu si to robil?
    Poděkovat autorovi 0
  • Romi  
    upraveno 21. February
    null
    Většinou na telefonu od T-Mobile mi přišla aktualizace přes OTA 1. v měsíci. Uvidíme, jestli to maj takhle už zažitý. :D
    Poděkovat autorovi 0
  • My se snad toho androidu 7.0 od T-Mobile nedočkáme ofiko hlavně že hicare už to nabízí přes týden a pořád to nejde naistalovat to už jsou těžký nervy a každej říká něco jinýho toje natom to nejlepší
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro ně to není prioritní činnost, si myslím. Taky mě to trochu štve, ale musíme bejt trpěliví. :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Hurec  
    upraveno 21. February
    U operatoriu je to vzdy o dost pomalejsi. Proto je lepsi tam ******* EU verze nez cekat klidne i mesic.

\\hanni: žiadne vulgarizmy, prosím...
    Poděkovat autorovi 0
  • Romi  
    upraveno 21. February
    Na druhou stranu nevim, co by jim mohlo tak dlouho na tom trvat. :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Ať jde celej T-Mobile už do p...... Jeto fakt dost otravný když P9 pro volné trhy dávno už 7.0 android má nechápu co tam dělaj někdo řekne úprava operátorem ale ani žádný aplikace nic konkrétně od T-Mobile v mobilu není nevím už proč se STIM tak s...... Akorát je nasranejch pak polovina lidi a teď už bych nikdy mobil od operátora nechtěl
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale FW B360 pre T-Mobile je už dávno vonku, stačí nainštalovať ručne cez Huawei Firmwate Updater.
    Poděkovat autorovi 3
  • Hanni já vím ale bojím se aby my pak něco nefungovalo nebo tak popřípadě mohl by sem někdo dát podrobný návod jak to naistalovat ručně pro T-Mobile i s obrázky postupů nikdy sem nic ručně neinstaloval takže stoho mám docela strach
    Poděkovat autorovi 1
  • Jinak odkaz na stěží firmwaru pro T-Mobile sem taky nikde nenašel jelikož zatim mám verzi C150B182 a v hicare ten nový update má označení C150B360
    Poděkovat autorovi 0
  • Asi nato kašlu jelikož mám strach abych ne...... Potom celý mobil hold asi budem my od T-Mobile vážně všichni čekat jen nechápu tedy otázku proč aplikace Hicare nabízí update na android 7.0 uz týden nahoře je kvóta 0/1 a pak limit byl prekrocen
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak jsem už psal, aktualizace je vypouštěna postupně. Může být chyba na serveru. Můžeš ještě třeba zkusit tovární nastavení telefonu a znovu vyhledat přes Hicare, ale to je jen pokus. Nebo pak prostě ještě chvilku počkat.
    Poděkovat autorovi 0
  • v HiCare mám upgrade na 360, ale píše mi to, že byl překročen limit. Takže zase nic.
    Poděkovat autorovi 0
  • To maj všichni, je třeba počkat a bejt trpělivej.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já už ten update B360 android 7.0 a emui 5.0 mám v Hicare týden a pořád nic ale jak se píše v příspěvku výše to bohužel čeká každej jenom Huawei spíš dost prudi lidí proč jim to nabízí vůbec tedy hicare když si to nemůžeme naistalovat nechapu
    Poděkovat autorovi 0
  • HiCare je pořád jen druhotná cesta pro instalaci, prvotní je klasický OTA update z aktualizačního programu. Lidi na to zapomínají a pak se vytváří problémy, které vlastně ani neexistují.
    Poděkovat autorovi 0
  • MIKJINMIKJIN  
    upraveno 22. February
    HiCare není jak si mnoho lidí myslí náhrada aktualizačního programu, aplikace HiCare poskytuje pouze velké aktualizace, které vám zvýší verzi Androidu A6 na A7. A to ještě jaksi předběžně, někteří totiž ještě stále nemají ani A7. Jak jsem už v jedné diskuzi psal, EMUI 5 je už stabilní, ale ještě není zcela graficky optimalizováno. Je to jakési Gamma testování, před tím než to veřejně pošle Huawei mezi lidi. Přirovnal bych to k Windows Release Preview.
    Teď k tvému problému, vyhledem k tomu, že dostáváš aktualizace od operátora, který každou aktualizaci a její stabilitu nejdříve testuje se může doba čekání prodloužit. Pokud ovšem operátor uzná, že v aktualizaci je více chyb než oprav, tak jí zkrátka nevydá a většinou dostanete až nějakou větší. Jinak tady na foru máte spoustu návodů, jak si aktualizaci vnutit, ale je to podle mě zbytečnost, protože už jsem v této aktualizaci (b378) shledal grafické nedodělky. Dle mého názoru, dokud vám telefon bez nějakého omezení funguje, doporučuju počkat až vydá Huawei volně přístupnou aktualizaci pro B182 a až to prostředí bude bez viditelných chyb. Navíc, za 1-2 týdny vyjde velice pravděpodobně další opravný update. Také nevylučuji, že operátor do té doby aktualizaci vydá a jak se zmiňoval hanni, ani on ještě nedostal B378 a to má telefon z volného prodeje. http://www.huafan.cz/discussion/2241/huawei-p9-a-vylepšená-verze-androidu-7-0-nougat-b378#latest

e: vidím, že než jsem napsal přízpěvek Josef už stihl zareagovat
    Poděkovat autorovi 2
  • MIKJIN to shrnul perfektně. Prostě ti, co si rádi hrají a ti co si rádi vylepšují ( a to není určitě jen o mobilu, ale i o jiné elektronice ), tak si to stejně budou neustále stahovat a bootovat a já nevím co ještě a dál prznit systémy ve fungujících věcech a pak se na fórech radit, co s tím a že tam ne ní to či ono, že to nevypadá tak ani tak a tak to bude dál a dál, co světem světem stojí. No a my, co si počkáme, v klidu naistalujeme přes OTA až to přijde.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak dnes my to už ten update v Hicare vymazalo a už žádný nevyhledá takže to konečně daly pryč když to nešlo nainstalovat
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.