Aktualizace android 7.0 od operátora T-Mobile

145791027

Komentáře

• Ne asi, otázka času. V klidu. :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak už my víc lidí z T-Mobile toto pondělí potvrdilo že aktualizace už je v pořádku schválena jenom se pořád čeká na samotného výrobce takže bych to snad už viděl na pristy týden
    Poděkovat autorovi 0
  • aktualizace jak jsem se dočetl bude během března až dubna
    Poděkovat autorovi 0
  • Až dubna, to se mi nezdá.
    Poděkovat autorovi 0
  • v jinè diskuzi tady na huafan...dotyčný mluvil přimo z technikem od tmobile a bylo mu tohle zděleno
    Poděkovat autorovi 0
  • To co tu napíšu jen budu opakovat slova co my řekl výrobce přímo Huawei jde my jen o princip v T-Mobile my řekli minule pondělí že aktualizace na android 7.0 už je schválena zeptal sem se i minulý týden Huawei jak to stim androidem 7.0 pro T-Mobile vypadá Huawei odepsal že se nať pracuje a dneska sem se přímo Huawei zase zeptal a jejich odpověď byla nemáme žádné informace vůbec my tu nejde o žádný update ale o princip tímto se s Huawei loučím a přecházíme na jinou značku protože ta podpora od Huawei je úplně na hovno a ještě oblbujou zakazniky
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. March
    standisM napsal(a):

To co tu napíšu jen budu opakovat slova co my řekl výrobce přímo Huawei jde my jen o princip v T-Mobile my řekli minule pondělí že aktualizace na android 7.0 už je schválena zeptal sem se i minulý týden Huawei jak to stim androidem 7.0 pro T-Mobile vypadá Huawei odepsal že se nať pracuje a dneska sem se přímo Huawei zase zeptal a jejich odpověď byla nemáme žádné informace vůbec my tu nejde o žádný update ale o princip tímto se s Huawei loučím a přecházíme na jinou značku protože ta podpora od Huawei je úplně na hovno a ještě oblbujou zakazniky

Předpokládám, že píšete na FB Huawei. Pokud ano, pak jsem si konverzaci se zájmem přečetl a neberte to zle, ale ptát se v pátek, zjistíte že informace nemáme a následně v pondělí v 9 hodin ráno se ptát znovu? Myslíte si, že přes ten víkend se toho tolik změnilo? Pokud bych uvážil hodnotu času, který jste investoval do neustále opakovaného dotazu tady a na FB, pak byste si za tu dobu vydělal na další P9. Nemyslím to jako urážku, ale pokud pro vás odpověď nevíme není akceptovatelná, pak se nikam konverzace neposune...

PS: ten váš princip, o kterém píšete, vám podle toho co čtu už zkrátil život o několik let a zbytečně...
    Poděkovat autorovi 4
  • Ne nepsal sem to na žádnej FB ale přímo na zpětnou vazbu a vy pokud tak děláte pro Huawei tak i P8 lite která už stojí pár korun a je stará tak má pomalu březnové záplaty a telefon za 13 tisíc pořád nemá 7 android ta podpora je k smíchu uz
    Poděkovat autorovi 0
  • Nejlepší je to neřešit, nikoho se neptat a vyčkávat. Čím člověk víc ví, tim je víc naštvanej.
    Poděkovat autorovi 0
  • To už je úplně jedno kolik toho člověk ví ale když mu výrobce pokaždý řekne něco jinýho to už je normální oblbování zákazníka hlavně že zákazník si koupil vlajkovou loď se směšnou podporou zlatej iphon ten má alespoň příkladnou a pravidelnou podporu po tomhle už Huawei nechci ani zadarmo
    Poděkovat autorovi 0
  • No ja teda neviem aký mobil ktorí operátor už nejak poznačil má ultrarychlu podporu, proste pokial to ide cez operátora tak je to zdlhavejsie ja som mal už rôzne značky Mobilov od operátora a vždy to tak bolo ze bol z aktualizáciou o dost pozadu
    Poděkovat autorovi 0
  • standisM napsal(a):

Ne nepsal sem to na žádnej FB ale přímo na zpětnou vazbu a vy pokud tak děláte pro Huawei tak i P8 lite která už stojí pár korun a je stará tak má pomalu březnové záplaty a telefon za 13 tisíc pořád nemá 7 android ta podpora je k smíchu uz

No je zvláštní, že ten argument s P8 Lite přesně tohoto znění se nám na FB objevil taky :)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. March
    Hezký den, mám telefon Huawei P9 od T-Mobile a aktualizace mi fungovala hned na poprvé a to minulou středu. Jako mám pocit že aktualizace telefon moc nezměnila. Jen mám pocit že to vic žere baterku a každá aplikace chce povolení k telefonu. Nic víc
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak můžete mít aktualizaci od T-Mobile když to ještě Huawei nevypustil? A jozefe s tím FB nevím naco furt narazila mě nějakej FB nezajímá psal sem přímo na zpětnou vazbu Huawei a pokud si ještě doteď nepochopil že my jde o princip aby my výrobce vykládal pokaždý něco jinýho tak je to váš problém toje jedná věc a druhá věc je ta že P8 lite telefon za 3000 korun drahej má březnový záplaty a P9 telefon bývalá nedávná vlajková loď a mám tam ještě záplaty z měsíce října toje dost smutná podpora.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jihus  
    upraveno 6. March
    Já nějak nechápu, jak podpora Huawei souvisí s tím, jak update uvolňuje Operátor? Huawei uvolnil aktualizaci zákazníkům dokonce i s předstihem na otestování. Takže myslím, že v tomto zafungovala podpora na výbornou - kolik výrobců toto dělá? Ale jestli nějaký operátor neuvolní update, na to přece nemá Huawei žádný vliv. Možná ví, že Operátor má update k dispozici, ale možná nemá žádné informace, kdy ho uvolní, nebo předpokládá/ví, že na tom Operátor pracuje. Tyto nářky mi připadají naprosto mimo mísu. Pro příště doporučuji pořídit mobil z volného prodeje a ušetřit si riziko, že dojde u Operátora ke zdržení.
    Poděkovat autorovi 5
  • upraveno 6. March
    Přidám trošku vody do mlýna, schválená aktualizace z 13.2 byla dnešním dnem pozastavena...
    https://telekomhilft.telekom.de/t5/Handys-Datengeraete/Aktuelle-Freigaben-fuer-kommende-Software-Updates-in-2017/m-p/2372030#M139101
    A můžete nadávat...
    Poděkovat autorovi 0
  • standisM napsal(a):

Jak můžete mít aktualizaci od T-Mobile když to ještě Huawei nevypustil? A jozefe s tím FB nevím naco furt narazila mě nějakej FB nezajímá psal sem přímo na zpětnou vazbu Huawei a pokud si ještě doteď nepochopil že my jde o princip aby my výrobce vykládal pokaždý něco jinýho tak je to váš problém toje jedná věc a druhá věc je ta že P8 lite telefon za 3000 korun drahej má březnový záplaty a P9 telefon bývalá nedávná vlajková loď a mám tam ještě záplaty z měsíce října toje dost smutná podpora.

A P8 Lite je má ve verzi pro operátora a už dostupné? Nemá, firmware uvolněn globálně není a navíc je jen pro volný trh (nemluvě že je o generaci starší, jsou to jen záplaty).

Poděkovat autorovi 0
  • georgehappy
    A máš už tam Android 7, nebo to byla bezpečnostní záplata? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. March
    a je to černé na bílém :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.