Huawei P8 obdržel únorové bezpečnostní záplaty

upraveno 6. February v Huawei P8
Pokračujeme v práci na aktualizacích pro model Huawei P8 a snad už brzy se dočkáme oficiálního vypuštění nové verze. Aktuálně testujeme firmware B392, který přináší nejnovější bezpečnostní záplaty operačního systému Android, tedy únor 2017. Navíc mám pocit, že telefon je extrémně rychlý. Možná je to jen můj pocit po instalaci, ale telefon reaguje skutečně nádherně. Pořád je zde uživatelské rozhraní EMUI 4.0.1 a zatím nevím, jestli a kdy se objeví EMUI 4.1, nicméně je to velmi pravděpodobné.

image
DSC_1035.JPG
900 x 598 - 314K
«1

Komentáře

• Jozef asi nesmí posílat odkazy, tak pro ty, kteří nechtějí čekat a chtějí mít telefon ve skvělé kondici hned.

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G985/g104/v74745/f1/full/update.zip

Rozbalit, UPDATE.APP umístit do složky dload a instalovat přes trojhmat. Funkční :)
    Poděkovat autorovi 5
  • Za odkaz díky, ale už to tu zaznělo několikrát, není to ofiko, Huawei to ještě na webu nemá, tam je B321 ani to nepouští OTA. Což je cesta kterou aktualizaci chci, pakliže nahodím balíček odněkud z netu a následně budu cokoli reklamovat, je tu problém. Nezbývá tak, než doufat, že B392 Huawei pro CZ vypustí jako OTA nebo alespoň umístí na web, vzhledem k tomu, že půl roku nebyla aktualizace, docela by to bylo fajn.
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: ten odkaz vede na web Huawei, není to žádný pochybný zdroj. Čímž k instalaci rozhodně nechci nabádat, jen spíše uvádím fakta.
    Poděkovat autorovi 1
  • Už som to nahral, update prešiel ako po masle.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nahozeno a zatim bez problemu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mohu provést upgrade s B380?
    Díky za info
    Poděkovat autorovi 0
  • Mělo by to jít bez problémů, je to full firmware
    Poděkovat autorovi 1
  • Také mi příjde, že mobil je rychlejší.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aspoň je větší šance, že to není jen můj pocit, Fakt nyní funguje skvěle
    Poděkovat autorovi 1
  • Mám dotaz, po poslednej aktualizácii cez OTA na B390 mi prestali chodiť aktualizácie, tu pozerám že vyšlo B392, po kontrole aktualizácii my tel. vypíše že mám najnovšiu verziu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aktualizacia prevedena bez problemov,ale nevidim ziadny rozdiel...ziadny.
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže na webu stále pouze půl roku stará 321B, OTA také nic, Huawei infolinka neustále odpovídá "nevíme" a navíc bohužel telefonům nerozumí. Eskaloval jsem svůj problém na sídlo Huawei CZ kde byl můj problém předán na paní Zuzanu Hadnagyovou (Service Manager), ta mi za celý týden nezavolala ani neodpověděla na email.
    No očividně Huawei support v CZ (ne)funguje přesně tak, jak je zde popisován. Nezbývá tedy než celou věc eskalovat na vedení mimo Čr. Tohle jednání je hrůza a máme Tě, milý zákazníku, těžce na "háku".
    Poděkovat autorovi 0
  • Môže dať niekto info, či je funkčné zobrazovanie ikony siete, wifi,... pri flip púzdre s oknom, prípadne zmena pozadia? Nechce sa mi znova odrootovať, rušiť xposed (som na B391) kôli bezpečnostnej aktuálizacii.
    Dík.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pavel  
    upraveno 13. February
    Pavel7 napsal(a):

Takže na webu stále pouze půl roku stará 321B, OTA také nic, Huawei infolinka neustále odpovídá "nevíme" a navíc bohužel telefonům nerozumí. Eskaloval jsem svůj problém na sídlo Huawei CZ kde byl můj problém předán na paní Zuzanu Hadnagyovou (Service Manager), ta mi za celý týden nezavolala ani neodpověděla na email.
    No očividně Huawei support v CZ (ne)funguje přesně tak, jak je zde popisován. Nezbývá tedy než celou věc eskalovat na vedení mimo Čr. Tohle jednání je hrůza a máme Tě, milý zákazníku, těžce na "háku".

No ta eskalace na sídlo Huawei, to z tebe museli mít radost. A posouvat to na vedení mimo Čr, tam se budou smíchem popadat za břicho :smiley:

Kdyby si ten čas strávil ruční instalací B392, dávno máš klid (ale chápu, někdo je od přírody prudič a hledá problémy).
    Poděkovat autorovi 2
  • Pavle, zdravím Tě. Čas určitě nebudu trávit nahazováním aktualizace, která není uvolněna pro Čr, to jen tak na okraj jako reakce na tvůj jízlivý post o hledání problémů. Já nejsem ten, kdo půk roku nevydal aktualizaci a odstřihl mě od funkčního AA. Co se eskalace týče, tak nevím jak ty, ale já pokud platím za produkt či službu a oficiální kanál jakožto info linka na mě prdí, logicky chci aby můj problém někdo řešil a pokud ani vedoucí customer care neodpoví do týdne, pak klidně problém budu eskalovat na vedení mimo Čr.
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 28. February
    Únor pryč a nic jsem neobdržel. Příště bych radši zvolil jiný titulek, např "Bezpečnostní záplaty 2017".
    Poděkovat autorovi 0
  • Celej Huawei (ne)support je tragédie a přitom tak dobrý telefony.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ale no, nie je to zase až taká tragédia. Iné značky ma tom nie sú o nič lepšie. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro me to tragedie je, vic nez pul roku kvuli chybe huawei nefunguje na P8 Android auto, na ceskem zastoupeni nereaguji nebo odpovidaji "nevime" bezpecnostni zaplaty taky nkde, led ma sms nefunguje, 321b je na webu jako posledni ofiko. Diletantni.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.