Fotky nelze zobrazit

Ahoj, některé fotky nejdou zobrazit.Napíše "miniatura není dostupná".Neví někdo co s tím?Díky.

Komentáře

• Jediné co vím je že mě se to stalo taky a nejde mi otevřít přes 200 fotek...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 20. February
    Pani, neviem ako to je na tomto fone, ale na P9 lite sa mi to stavalo, ak som mal fotku na SD a chcel som ju otvorit vo vnutornej pamati napr v DCIM, a opacne. Skuste pospekulovat tymto smerom, ci fotky otvarate v tej pamati, kam boli ulozene, alebo tak nejak.
    Este mi napadlo - v pamati, jednej, ci druhej, v tych zlozkach, kde mate ulozene foto, treba skontrolovat, ci nemate subor zacinajuci bodkou - .nomedia. Da sa nastavit zobrazenie suborov zacinajucich na ., cize bodku. Niekedy su skryte, a odhali ich len nejaky explorer. Tie .nomedia treba vymazat.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 4. March
    Soubory .nomedia bych rozhodně nemazal. Nedávno jsem si omylem jeden takový soubor smazal a okamžitě jsem byl bez většiny nainstalovaných aplikací, písniček a fotek. A nebylo to z jádra systému, ale právě ze složky s fotkama. Všechno jsem musel přeinstalovat, zadávt znovu licenční klíč do placených map navigace a podobně. Štěstí, že se mi fotky automaticky zálohují na cloud. Pokud vám nejdou otevřít fotky, zkuste si nainstalovat aplikaci QuickPic. Řešil jsem tento problém kdysi na Ascendu G300. Náhle zkolabovala Galerie a nešlo otevřít nic pořízené foťákem. Fotky stažené nebo přenesené přes BT se otevřely, fotky vyfocené mobilem nebo mobilní videa ne. Pomohlo opravdu jen změnit aplikaci galerie. Ani přeinstalace SW nepomohla.
    Poděkovat autorovi 0
  • Súbor .nomedia ti určite nezmaže z telefónu aplikácie alebo fotky. :smile: Tento súbor ti iba zabezpečí iba to, že media scaner zložku so súborom .nomedia vo vnútri túto zložku preskočí a obsah zložky sa nezobrazí v Galérii.
    Poděkovat autorovi 0
  • zajímavé, s dcerou máme oba p8 lite a s fotkami se nám oboum děje úplně to samé - miniatura není dostupná... taky nevím co stím
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.