Nejstylovější widget pro telefony Huawei

upraveno 22. February v Aplikace
Před mnoha měsíci jsem vám ukázal první widgetu Motorola Command Center. Je velmi oblíbený a později byla vydána také výrazně aktualizovaná verze. Od té doby uplynulo mnoho týdnů a já neustále na YouTube odkazuji na HuaFan.cz, kde je nová verze ke stažení. Až dnes jsem ale s ostudou zjistil, že jsem téma zapomněl vydat... Tímto se všem zmateným omlouvám a přikládám odkaz ke stažení. Snad se mi podobné přešlapy nebudou opakovat příliš často. Widget je skutečně skvělý a můžu jej jedině doporučit, nejlépe pak funguje na telefonech s operačním systémem Android 7.0 Nougat.

Ke stažení zde - Motorola widget.

Komentáře

• Ten komentář v tom videu ve srovnání s realitou působí vesele... :). Ale všichni jsme jen lidi...
    Poděkovat autorovi 2
  • Lucasch  
    upraveno 20. February
    Odkaz pro stažení je stále na verzi 2.1.0.
    Na videu je widget ve verzi 3.01.xx.
    Odkaz pro stažení verze 3.01.03: https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3803460&d=1467674766
    nebo pomocí QR: image
    Zdroj: https://forum.xda-developers.com/nexus-6/themes-apps/moto-z-command-center-widget-t3411113

Doufám, že jsem někomu pomohl. Já už také používám stejný jako na videu :smile:
    Každopádně děkuji autorovi příspěvku

Lukáš
    Poděkovat autorovi 3
  • Tak po jednodenním používání můžu potvrdit, že na mém P9 lite (Android 6.0) opravdu nedochází ke správné aktualizaci stavu baterie. Nechal jsem zapnutý i původní ukazatel v horní liště a ve widgetu je často zamrzlý.
    Každopádně jsem udělal malý průzkum widgetů motorola a objevil widget motorola droid turbo (dle stejnojmenného telefonu, ve kterém je nainstalován). Je podobného kruhového designu a lze nainstalovat pomocí aplikace XWidget z Google play store:
    image
    Existuje i jeho rozšířená varianta jako u Command center:
    image
    Tato ale podle informací, které jsem našel je dostupná pouze pro telefony s rootem, pomocí xwidget jsem nepřišel na nastavení jak widget rozšířit. Někomu to může stačit, já osobně bych uvítal tu rozšířenou variantu.
    Stav baterie u tohoto widgetu ukazoval vždy správně.

Možná by nebylo na škodu založení téma pro tento widget (nebo obecně motorola widgety). Pokud by někdo pomohl s nastavením toho rozšíření, rootovat nový telefon se mi tak úplně nechce.

Lukáš
    Poděkovat autorovi 0
  • Tento widget tady máme taky v jiném tématu, je to originální Motorola Command Center, toto jsou novější verze
    Poděkovat autorovi 0
  • Apka stiahnuta, nainstalovana, len ju neviem nikde najst.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to widget, tak přidat na domovskou obrazovku.
    Poděkovat autorovi 0
  • chvilu som ho pouzival na honore 7 lite, ale ako tu uz pisali, ten ukazovatel baterie mi vzdy zamrzola neaktualizoval sa mi. takze som sa vratil k originalnemu widgetu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Taktéž jsem zkoušel na Mate 9 a taktéž zamrzá ukazatel baterie (neaktuální) a něco stylovějšího tu někdo nemá ? Pochlubte se :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tiez mi nefungoval spravne stav baterie, stacilo dat aplikaciu do chranenych a nastavit ignoraciu optimalizacie baterie a vsetko ide spravne
    Poděkovat autorovi 1
  • aleexis napsal(a):

Tiez mi nefungoval spravne stav baterie, stacilo dat aplikaciu do chranenych a nastavit ignoraciu optimalizacie baterie a vsetko ide spravne

Díky za radu :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Lucasch  
    upraveno 25. April
    To aleexis: opravdu zajímavá možnost, jak to rozchodit.
    Každopádně mě o víkendu dorazila na P9 Lite aktualizace na Android 7.0 Nougat a tam již widget funguje bez problémů, stav baterie se aktualizuje správně :) To už ale bylo zmiňováno Jozefem výše
    Poděkovat autorovi 0
  • Můžete mi někdo poradit jak se přenastavuje widget?
    Máme s tátou stejný telefon a jemu se jeden a ten samý widget ukazuje dvojitě a mě jen jednou. Kde to nastavíme? Diky
    IMG-20170425-WA0000.jpg
    720 x 1280 - 109K
    Screenshot_20170425-111546.png
    1080 x 1920 - 1M
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.