Huawei Mate 9 Geekbench 4 test výkonu

upraveno 1. March v Huawei Mate 9
Huawei Mate 9 patří k nejvýkonnějším telefonům současnosti, vývojáři navíc aktualizují jeho firmware a tím nadále zlepšují chod telefonu. Zatím poslední aktualizace posunula telefon výrazně kupředu, už předtím ale telefon nabízel spoustu výkonu. Důkazem jsou hodnoty z aplikace Geekbench 4, které jsou skutečně výrazně nadprůměrné. Tato aplikace není možná známá jako Antutu Benchmark, ale používá se velmi často. Už se vám někdy stalo, že by váš Huawei Mate 9 měl málo výkonu? Já zatím takovou situaci nezažil, Huawei Mate 9 je mým hlavním telefonem a jsem velmi spokojen (ale ano, dívám se po modelu Huawei P10 Plus).

image
image
image

Komentáře

• Keznikl  
    upraveno 1. March
    Já jsem nad míru spokojený. Oproti Mate 7 je to paráda. Zatím neregistruji jediné zaváhání.
    Single 1938, Multi 6160
    Poděkovat autorovi 2
  • Kancelářský test image
    Poděkovat autorovi 2
  • Nevim jestli se to hodi sem a jestli je na to jednoducha odpoved, ale zeptam se. Proc ma grafika Mali-G71 v Mate 9 (jen) 8 jader a napriklad v Galaxy S8 (Exynos 9 verze) je ohlasena Mali-G71 s 20 jadry? Predpokladam, ze rict o Huawei, ze by to neumel by bylo hloupe, tak v cem je zakopany pes?... CPU ma Huawei zmaknute snad i lepe nez Snapdragon, ale tu grafiku poddimenzovavaji (ja vim, zni to jidassky, ale nevim jak jinak to nazvat). Spotrebou to byt nemuze. Finance? Patenty? Nebo jim to tak "staci"? Asi dotaz jen na Jozefa.
    Poděkovat autorovi 1
  • Kdyz reknes a, mel bys rict i b. Vykon na jadro ma 835 vyssi. Dokonce.
    Poděkovat autorovi 0
  • V obou případech jsou rozdíly velmi malé, to je skoro statistická chyba. Oba procesory jsou top...
    Poděkovat autorovi 1
  • Neuveriteľny výkon a spotreba kirin 960 na to ze je robený až 16nm procesom
    Poděkovat autorovi 0
  • Chtel jsem si koupit S8+ v MediaMarktu v Karlstuhe odkud mam meho Mate9 byly na pultu vedle sebe, na toho Mate9 jsem se chodil divat skoro dva mesice(prece nedam 19 litru za Huawei, dal) :-D
    A byl jsem schodou okolnosti u toho kdyz poslali 26.4.2017 Samsungy sem na nemecke pulty, bylo to o neco driv nez do CR,normal. A uz tam, uplne cistej a prazdnej, byl Samsung, oba jak S8, tak S8+ pomalejsi v prostredi nez Mate 9 kterej tam byl od ledna, v galerii mel prez 1000 fotek obchodaku a ksichtu, atd atd..
    Samsung je papirove silnejsi, ale? V praxi mu nase hracka natrhne prdel.. Od te doby zkousene Samsungy na prodejnach i na O2 min 5x. A porad stejna bida. :-D
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.