Huawei Ascend Y300 obnovení továrních dat- chyba

Zdravím,
potřebuji poradit s mobilem Ascend Y300. Dnes dopoledne jsem na tomto telefonu zmáčkla v nastavení obnovení továrních dat a poté resetování telefonu. Ale telefon se ani po několika hodinách nevzpamatoval. Stále jako by nabíhá- zavibruje, naskočí logo Huawei, na pozadí začnou nabíhat větičky Formating /data.. mount ´data´ fail. Rebooting. Pod těmi větami je vidět zelené označení OK, ale pak věty zmizí a opakuje se to stále dokola- zavibruje, naskočí věty o selhání a znovu to samé.
Prosím, můžete mi poradit, co s tím mám dělat? Nějakou srozumitelnou formou :-) Telefon byl kupován ve značkové prodejně T-Mobile v Hradci Králové někdy v květnu 2014.

Děkuji.

Petra

Komentáře

• Zkuste telefon vypnout úplně, následně při zapnutí držte jak tlačítko zapnutí, tak tlačítka pro zvýšení a snížení hlasitosti...
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji za odpověď.
    Teď jsem zmáčkla teda tlačítko vypnutí a obě hlasitosti a skočilo mi tam: Update exception. EMMC is readonly, you can´t update your system. To už jsem zkoušela dříve. A stále nic..
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud je telefon ještě v záruce, tak jej vezměte do servisu, bude to nejjistější
    Poděkovat autorovi 0
  • Jednoduche jestli mate pc stahnete si novou ROM pro android napojte telefon do pc at vam ho rozpozna program ktery se jmenuje ROM o hard reset a tim stahnete novou verzi android a naistalujete ji hlavne nevipinejte telefon kdyz se vam vse instaluje
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím,
    potřebovala bych poradit,mám telefon Huawei Y300 a po 20ti neúspěšných pokusech se mi telefon zablokoval a jediné,co mi nabízí je,pokud chci telefon odemknout musím se přihlásit pomocí svého účtu Google.Mobil mám po synovi a i když zadá uživatelské jméno i heslo tak to napíše,že se nejde přihlásit.Bohužel nejde zapnout wifi ani data.Telefon dál nepustí.Prosím moc o radu,jde mi hlavně o fotky a ty mám jen v mobilu ne na kartě.
    Děkuji moc za radu.Jana
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.