Android 7

Kdy vyjde Android 7 pro Huawey P8?
«1

Komentáře

• otazka je zle položena nie kedy ale či vôbec, pravdepodobne nebude
    Poděkovat autorovi 0
  • vyhledával jsem hodně informací o tomhle, ale vždy jsem našel, že nebude, jen minimálně že možná bude :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Dorý vtip, na to, že poslední ofiko aktualizace na P8 je z KVĚTNA loňského roku. S Androidem 7 se rozluč, bohužel. Takový je Huawei...telefon rok bez podpory.
    Poděkovat autorovi 1
  • Android 7 na P8 nevyjde, s tím se rozhodně rozluč. Huawei nemá potřebu vydávat aktualizace na téměř dva roky starý telefon. Raději se budou soustředit na plečky v podobě lite verzí svých telefonů. Proč taky dělat něco na telefon, který je stále hojně používaný, když mohou vydávat bezpečnostní záplaty, které si musí uživatelé stahovat kdo ví odkud... :smile:

Ještě před půl rokem slibovali na všech konferencích, jak nebudou na staré telefony zapomínat a realita je opět někde jinde. Chtějí se podobat velkým firmám, které tady jsou několik let a zatím se jim to daří. Až na to, že takový Apple vydává aktualizace na několik let staré železo. No, Huawei se má stále co učit.
    Poděkovat autorovi 1
  • Co to tu melete vy dva, bezpečnostní aktualizace chodí pořád co měsíc dá se říct...
    Poděkovat autorovi 0
  • Výborně a kolik z těchto aktualizací je OTA pro české uživatele? Kdybych neaktualizoval telefon ručně, aktualizací se nedočkám. Vždyť obyčejnou plnou verzi Android 6 vydávali několik měsíců.

Ale máš pravdu, jsme na tom relativně dobře. P8 lite od manželky poslední OTA aktualizaci dostal před půl rokem společně s vydáním Android 6. Pak už se nic nedělo...
    Poděkovat autorovi 1
  • JohnyPomyk napsal(a):

Co to tu melete vy dva, bezpečnostní aktualizace chodí pořád co měsíc dá se říct...

Co meleme? Kde je oficiální cestou ta tvá aktualizace?
    Poděkovat autorovi 1
  • To je pro tebe takový problém????????
    Poděkovat autorovi 0
  • Chceme se zlepšit v tom, aby nebylo potřeba aktualizovat ručně (ač je to jednoduché). Zrovna situaci kolem P8 nyní intenzivně řeším a zjišťuji, jaké verze a kdy budou uvolněné.
    Poděkovat autorovi 4
  • Super že sa toto rieši, som zvedavy kde sa to pohne, potom daj info.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jednoduché to sice je, ale mnozí , např. (moje polovička)takovou akci nezvládnou. Taktéž bych přivítal oficiální cestu.
    Poděkovat autorovi 1
  • OT: tak tvoje polovička má naštěstí po ruce polovičku, co to zvládne ne? :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • JohnyPomyk napsal(a):

To je pro tebe takový problém????????

Ad 1, asi se ti zasekla klávesa otazníku.
    Ad 2, Problém to je, balíček na oficiálních stránkách není, OTA aktualizace také není, takže dle Huawei je poslední oficiální fw pro GRA-L09 B321 z května loňského roku. Kdy bude nová verze fw vydaná ofiko support neví, české zastoupení také ne. Jakási paní Hadnagová, která tam má zřejmě supportní oddělení po palcem má zákazníky na salámu, jelikož se ani nenamáhala odpovědět mi.
    Ad 3 Odmítám někde něco stahovat z pofiderního zdroje na internetu a flashovat přes trojhmaty a kdo ví co ještě, to možná baví někoho kdo se v tom rád vrtá, ale ne někoho kdo chce stisknout OK a nechat profičet aktualizaci. Protože když to spadne, problém mám já.

Doporučuješ ať děláme něco co není oficiální. Jako bych Ti řekl, to je takovej problém aby sis přehrál soft v řídící jednotce motoru? Tady máš zip odněkud z netu a dělej... asi by se to výrobci nelíbilo, kdybys pak nenatočil, co?
    Poděkovat autorovi 1
  • Nemůžeš napsat ovšem , že aktualizace nejsou. To, proč to není přes OTA mi taky vrtá hlavou a je to zbytečně škoda, ale jsem vůbec rád, že to vydávají aspoň na svých stránkách. A hlavně ty aktualizace jsou odladěné...oproti Samsungu. Nevím jak teď ale u Samsungu S4 přechod na Android 5 byla katastrofa...
    Poděkovat autorovi 0
  • Nejsou. Na webu Huawei Čr není nic. To, že je tu nějaký odkaz kdo ví kam neznamená, že je to oficiální update, který tam můžeš fouknout a když se to po... někdo se o tebe postará. Ne.
    Poděkovat autorovi 1
  • OT: zase kdo ví kam bych to nenazval, bývá to přímo na server Huawei. Čímž netvrdím, že je to takto správně, ale není to žádné uloz.to
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, to jsme už řešili... je to nějaký server Huawei.. pro zákazníka je to ale direct link kamsi, pokud by to bylo ofiko uvolněno, bude to i na webu v sekci podpora.
    Poděkovat autorovi 0
  • Máte pravdu, že je to ostuda. Pořádná aktualizace nikde není.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nějaké novinky na tohle téma? Nebo se stále neplánuje oficiální upgrade P8 na A7 od Huawei?
    Poděkovat autorovi 1
  • Už mnohokráte bylo na tomto fóru napsáno, že aktualizace nebude a ani nemůže být.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.