Huawei G8 a hodinky Samsung Gear S3

Zdravím, je tu někdo, kdo má mobil a tyto hodinky? Fungují Vám správně notifikace?

Komentáře

• Moje story o nastavení notifikace u Huawei G8 + Samsung Gear S3

-- Prvotní zapnutí a nastavení proběhlo v pořádku. Synchronizace kontaktů a kalendáře také. Vůbec nefunguje notifikace sms, viber a prostě všeho, co mám nastaveno v aplikaci Gear v telefonu. Telefon používám s 5.1 Androidem. Jediné, co funguje je notifikace příchozího hovoru.

-- další pokusy o zprovoznění notifikace

1.dotaz do společnosti Huawei
    odpověď : nastavení aplikace Samsung Gear v Chráněných aplikacích, aby se automaticky nezavírala po vypnutí displeje.... Vše mám nastaveno, notifikace pořád nejdou.

2.dotaz do společnosti Samsung
    odpověď : naše hodinky fungují se všemi značkami mobilních telefonů, nevíme o žádném problému...... Ok, takže pořád na stejném bodě.

3.prolézáni zahraničních diskuzních fór.
    výsledek : zjištění, že je třeba vypnout a zapnout telefon po instalaci aplikace Samsung Gear.... Provedeno a juchuu notifikace funguje. Ale radost opět předčasná. Příchozí sms i FB messenger zprávu zobrazí na hodinkách odesílatele i text zprávy. Bohužel však na ni nejde odpovědět. Zpráva z Viber se zobrazí pouze odesílatel a text ne, ale odpovědět na ni jde. Ale jak mám na něco odpovědět, když nevím co kdo píše.

S telefonem P9 Lite, Nexus 5 vše funguje tak, jak má, proč ne s G8 nevím a asi ani nezjistím :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • A u P9 Lite jsou v menu hodinek ikony mailů či SMS?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to už ti neřeknu, já při zkoušení řešil pouze notifikace. Ale kolega s Nexusem je tam nemá. Já to nakonec vyřešil tak, že mám S7 Edge a ten s hodinkami funguje na 100 procent a ikony SMS a mailu v hodinkách mám. Taktéž veškeré notifikace fungují bez problémů.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.