Rada - tel kolem 4 000 Kč

Dobrý den,prosím o radu,jaky koupit manželce telefon kolem 4 000 Kč. Požadavek - vetší výdrž bateri + kvalitní foťák.
Uvažuji o Y6 II compact nebo Y6 II PRO .
Děkuji za odpovědi.

Komentáře

• Pokud ji nevadí velký telefon, vzal bych Huawei Y6 II
    Poděkovat autorovi 1
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Pokud ji nevadí velký telefon, vzal bych Huawei Y6 II

Děkuji za odpověď a ještě dotaz prosím,je nějakej Zásadní rozdil mezi verzy singl sim a dual ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nikoliv, v volném prodeji koupíme téměř jen dual sim
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Nikoliv, v volném prodeji koupíme téměř jen dual sim

Děkuji za rychlé odpovědi
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro autora zprávy je lepší když mu dáte ten palec pod komentářem než mu napsat nový
    Poděkovat autorovi 0
  • Já osobně bych doporučil Huawei Y6 Pro
    Mobil mi vydrží při běžném používání i 24hodin..
    Poděkovat autorovi 1
  • 24 hodin běžného používání není u Y6 Pro zase tak moc, ten zvládne určitě víc...
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji všem za reakce nakonec jsme vybrali P8 lite. Jen po par dnech používaní jsem si všiml,že se poměrně rychle vybíjí - přes noc se ztratí cca 20% baterie. Myslím,že by to neměl být standart. Setkal se s tím někdo už?
    Děkuji
    Poděkovat autorovi 1
  • Jozef_Huafan

Pro mě je běžné používání: Facebook, Messenger, Volání, SMS, YouTube.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. March
    xmen17 napsal(a):

Děkuji všem za reakce nakonec jsme vybrali P8 lite. Jen po par dnech používaní jsem si všiml,že se poměrně rychle vybíjí - přes noc se ztratí cca 20% baterie. Myslím,že by to neměl být standart. Setkal se s tím někdo už?
    Děkuji

Zkus se podivat jake aplikace mas povolene aby bezely na pozadi...
    Poděkovat autorovi 0
  • xmen17 napsal(a):

Děkuji všem za reakce nakonec jsme vybrali P8 lite. Jen po par dnech používaní jsem si všiml,že se poměrně rychle vybíjí - přes noc se ztratí cca 20% baterie. Myslím,že by to neměl být standart. Setkal se s tím někdo už?
    Děkuji

Spíše vypnout na noc třeba WiFi a vyhledávání, běžně telefon ztratí pár procent, více ne.

Poděkovat autorovi 0
  • Takže zatím problém vyřešen tím,že jsem tel nechal několikrát vybít úplně do jeho vypnutí a baterka teď drží tak nějak normálně oproti mé P9. A aplikace které nepoužívám nebo vím,že jsou pro mě nepotřebné ihned vypínám nebo mažu po prvním zapnutí tel - takže v tom by problém neměl být.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.