Dostane taky telefon Huawei y6 nějakou aktualizaci

Chtěl​ bych se zeptat jestli dostane Huawei y6 aktualizaci na android 6 protože mi padají aplikace ne se vůbec nespustí děkuji za odpověď.

Komentáře

• Dobrý den, aktualizace není pravděpodobná, nicméně Huawei Y6 používá tchýně, předtím jej používal tchán a oběma funguje na sto procent a bez problémů. Jaké přesně aplikace nefungují?
    Poděkovat autorovi 1
  • Například :GTA san andreas nebo aplikace od Microsoftu, Excel, PowerPoint, Word atd a některé hry Pokémon go,minecraft pe, a aplikace Google play, hudba od Googlu, fotky
    Poděkovat autorovi 0
  • taky mam huawei y6 a hra pokemon go mi na nem normalne bezi jen v posledni dobe se mi telefon samovolne restartuje a netusim vubec proc
    Poděkovat autorovi 0
  • chtělo by to aktualizaci
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak Y6 není zrovna ideální telefon na aplikace typu Microsoft Office :)
    Poděkovat autorovi 2
  • Pokud ti tento problém stále přetrvává, zalohuj si nejdůležitější data na kartu SD a telefon dej do tovarního nastavení..
    Ještě před tím tu kartu vyndej..
    Nastavení -> Záloha a obnova dat -> Resetovat telefon
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud jsi nikdy neaktualizoval software, tak je pravděpodobné, že by mohl být k dispozici novější software, ale je potřeba jít na stránky výrobce kde je nutné jej stáhnout jako samostatný balíček a poté přímo nainstalovat v samotném zařízení.

Jinak obnova továrního nastavení by měla zmíněný problém vyřešit.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.