Messenger Lite aktualizován na verzi 4.1

Spousta z vás používá ke komunikaci s okolím Messenger od společnosti Facebook. Tato aplikace je ale velmi náročná na operační paměť a také její spotřeba je velmi vysoká. Mnohem lepší alternativou tak je aplikace Messenger Lite, která sice nabízí podstatně méně funkcí, ale pro komunikaci dostačuje a její energetické nároky jsou řádově (a to doslova) nižší. Sám verzi 4.1 používám několik týdnů a můžu jedině doporučit. Aktuálně se objevuje už verze 5.0, tu ještě ale nemám pořádně vyzkoušenou, proto zatím doporučuji právě verzi 4.1 :)

Ke stažení zde - Mesenger Lite.

image
DSC_1370.JPG
900 x 598 - 321K

Komentáře

• upraveno 29. April
    Již je dostupná i v google play.
    Poděkovat autorovi 0
  • Co se týče Lite tak je to daleko lepší než normální verze. Už od prvního spuštění je vidět to, že se nesekne hned na načítací stránce. Podstatě jde o první smysluplnou verzi messengeru. Je to rychlý, daleko přehlednější a jediná chyba je ta, že neobsahuje plovoucí tlačítko, které zůstává na pozadí ;) možná ještě to, že uživatelé mi nejde srovnat podle aktivních... ale za to, že mě tam neotravuje "my story" to stojí :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja prejdem pod Lite verziu len v prípade,že sa budu dať meniť zvuky.ten z´kladný mi lezie na nervy.Všade ho počujem.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.