nefunguje mikrofon

Dobrý den,

má někdo problém s tímto telefonem s mikrofonem při volání ?? když chci někomu zavolat, tak mě neslyší, nebo velmi špatně. ať udělám co udělám tak mi to nefunguje, nebo mi je slyšet jen občas nějaké slovo, má někdo s tímto problém ?? na infolince v autorizovanem servisu mi rekli ze to muze delat aplikace, ale ikdyz dam tovarni nastaveni, tak to je to same ...

prosim poradte ..
Dekuji
Štítky:
«134

Komentáře

• nebo vám vše funguje bez problemu ?? mam T-mobile. aspoň mi prosim napiste kdo ma tento telefon, zda vam funguje uplne bez problemu :(((
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. March
    Moze to sposobovat chybny mikrofon, vyskusaj nahravanie zvuku, ako funguje. Moze to byt aj nespravnym puzdrom na telefon, pokial pouzivas (metalicka zlozka). Samozrejme rovnako sa moze jednat o SW chybu. Pokial je rec o aplikaciach, skus v nudzovom rezime, ako sa to sprava, tym vylucis ucast nainstalovanych apk . Navod na nudzovy rezim je vo FAQ hore, casto pomoze zavolat operatorovi a poziadat o restartovanie SIM
    Poděkovat autorovi 0
  • Me funguje mikrofon bez problémů. Mam také operátora T-mobile ale tel. mám z volného prodeje cz distribuci.
    Poděkovat autorovi 0
  • nahravani zvuku mi funguje, pokud se jedna o nahravani videa, předtím mi slo volani prez internet, ale volani prez operatora ne. sel jsem na T-mobile a dali mi novou simkartu a stejne nic. ted jsem delal tovarni nastaveni a nez jsem udelal jakoukoliv aktualizaci, tak jsem volal mamce a když jsem mel hlasity odposlech, tak me pry slyšela dobře, ale když jsem ho vypnul, tak jsem byl pry slyset jak kdybych byl 100 metru od telefonu. jinak pouzdro mam to pruhledny, takze před mikrofonem je normalne velka dira, takze mikrofon si nezakryvam ..
    Poděkovat autorovi 0
  • uplne me to sere, mam ten telefon mesic a uz s nim mam takovy litani ...
    Poděkovat autorovi 0
  • john230 napsal(a):

Me funguje mikrofon bez problémů. Mam také operátora T-mobile ale tel. mám z volného prodeje cz distribuci.

ja mam taky CZ distribuci, ale proste delam tovarni nastaveni, atd a proste mi nerikejte ze když si nainstaluju 4 aplikace jako FB, email, KB, a 2 hry ze to bude aplikacema :(
    Poděkovat autorovi 0
  • nemas nahodou dual sim? Inak nemyslel som, ze si zakryvas mikrofon, ale niektori ludia pouzivaju metalicke puzdra
    Poděkovat autorovi 0
  • Pindos napsal(a):

john230 napsal(a):

Me funguje mikrofon bez problémů. Mam také operátora T-mobile ale tel. mám z volného prodeje cz distribuci.

ja mam taky CZ distribuci, ale proste delam tovarni nastaveni, atd a proste mi nerikejte ze když si nainstaluju 4 aplikace jako FB, email, KB, a 2 hry ze to bude aplikacema :(
    To mas z infolinky, nikto tu netvrdi, ze to mas kvoli aplikacii. Preberame moznosti. Sorry.
    Poděkovat autorovi 0
  • jo mam dual sim, ale pouzivam jen jednu simkartu...

neee ja mam to pruhledny z toho silikono pouzdro
    Poděkovat autorovi 0
  • stojanov napsal(a):

Pindos napsal(a):

john230 napsal(a):

To mas z infolinky, nikto tu netvrdi, ze to mas kvoli aplikacii. Preberame moznosti. Sorry.
    ja vim, ja prave jsem nastvany, a nevim jak na to a na reklamaci se mi to chce posilat jako poseldni, ale bojim se aby me to nevratili ze s tim nic není ... nejsem z prahy abych to mohl resit každý den :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak skus druhy slot a nastav ho ako primarny, ak to ide nastavit, ja nemam dual sim, takze nepoznam presne moznosti
    Poděkovat autorovi 0
  • stojanov napsal(a):

Tak skus druhy slot a nastav ho ako primarny, ak to ide nastavit, ja nemam dual sim, takze nepoznam presne moznosti

no ja mel v druhym slotu pametovou kartu prave ... da se to tedy otocit ,?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je prave to, co neviem presne, na niektorych fonoch to ide, tu neviem, niekto sa iste najde, co ma skusenosti presne s tymto
    Poděkovat autorovi 0
  • no ted jsem vlozil simku do druhyho slotu, ale vim ze si tam nebudu moci dat pametovku :((
    Poděkovat autorovi 0
  • dal sjem to do druhyho slotu a volal kámošovi a zase mi rikal ze slysi jako spis ozvenu ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Stejne by som skusil ten nudzovy rezim, nepodcenuj aplikacie :)
    Poděkovat autorovi 0
  • a porad mam tovarni nastaveni a nic jsem neinstaloval.. ani aktualizace systemu nic
    Poděkovat autorovi 0
  • a do toho se dostanu jak ?? nebo spis jak to mam vyzkoušet, ještě jsem to nikdy nezkousel
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak zrejme len reklamacia, ale vydrz, mozno sa najde niekto s radou
    Poděkovat autorovi 0
  • Pindos napsal(a):

a do toho se dostanu jak ?? nebo spis jak to mam vyzkoušet, ještě jsem to nikdy nezkousel

Pisal som ti to , chod na hlavnu stranku, fore do FAQ, tam to je. Netvrdim, ze to je aplikacia, ale pred reklamaciou je lepsie vsetko skusit, hm?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.