Huawei dárkový balíček k předobjednávkám Huawei P10

upraveno 16. March v Huawei P10
Předobjednávky modelu Huawei P10 jsou spuštěny a vy můžete získat originální dárkový balíček Huawei, který obsahuje zajímavou sadu příslušenství. Mně už se tato sada dostala do rukou, proto jsem natočil její krátké představení. Jednotlivé produkty jsou kvalitní, modelu Huawei P10 pěkně ladí a dále rozšíří jeho funkčnost. Na co se můžete těšit?

Největší (či spíše nejtěžší, přeci jen tripod je ještě vyšší) je určitě externí powerbanka, na které naleznete číslici 10. To jednak odkazuje na Huawei P10, jednak informuje o kapacitě - těšit se můžete na celých 10000 mAh. Navíc nabíječka odporuje rychlé nabíjení 9V/2A. Potěší také odolná konstrukce. Naopak redukce z USB typu C na microUSB konektor je nejmenší, tady ale drobnou velikost oceňuji. Také nabíječka do auta podporuje rychlé nabíjení, osobně jsem navíc rád, že zde není pouze jeden výstup. Propojovací kabel není třeba představovat, poslední členem této sady je pak tripod, pomocí kterého můžete se svým telefonem pořizovat pěkné záběry.

Pokud bonusové balení přidáme ke standardnímu balení (kde se nachází třeba jednoduchý obal a klasická rychlonabíječka), získám k telefonu skutečně komplexní set příslušenství a můžete jej naplno začít využívat. A komu by to nestačilo, ten si může třeba pořídit originální flipové pouzdro, které právě začínám testovat a které je velmi zvláštní.

image
20170313_P10_44.png
900 x 598 - 707K

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.