Výdrž baterie Huawei P 10

Huawei P 10 baterie vydrží celý den
«1345

Komentáře

• Nějak otázku nechápu. Výdrž je výborná... Nebo to není otázka?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, mám Huawei P10 a citelne baterie vydrží méně než u předchozího Honor 8. Má někdo stejný problém nebo mohu mít něco špatně nastavené? na pozadí mi nebeží žádná aplikace a přeci od plného nabití mi před noc klesla úvoveň baterie na 82%, to jsem u honoru 8 nikdy neměl. Nemá někdo radu co s tím?
    Poděkovat autorovi 0
  • kendeeskendees  
    upraveno 8. April 2017
    Tady je docela zajímavé porovnání výdrže baterie s LG G6. Jediné, co se mi na tom nezdá, je rapidní klesání z 36% na 0% u P10. :smiley: Španelsky neumím, takže nevím, co tam k tomu říká. Takže je možné, že to na konci videa třeba i nějak vysvětluje. Každopádně nevěřím tomu, že se telefon začne vybíjet několikanásobně rychleji jakmile se dostane na hranici 36%, než tomu bylo ze 100 na těch 37%. :lol:

Poděkovat autorovi 0
  • Jozefe, ve vší úctě, ty píšeš u každého telefonu Huawei, že je výdrž výborná. Bohužel ostatní recenzenti, co jsem četl, se shodují v tom, že jakmile se spustí nějaká hra, tak je baterie za chvíli v háji. Už jsem se naučil brát tě s rezervou. Protože jednou jsem si takový Huawei s výbornou výdrží koupil, po tvé recenzi, a byl jsem rád, že jsem se ho rychle a dobře zbavil.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tiež cítim vybitie batérie rýchlejšie ale mám pocit že to bude nedoladeny sw na p9 lite to išlo tiež rapídne dole po prechode na nougat
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já si na výdrž zatím nemůžu stěžovat, oproti P8 Lite cítím znatelné zlepšení. :smile: Uvidíme, jak dlouho vydrží zítra, když bude v provozu celý den.
    Poděkovat autorovi 0
  • sumerian napsal(a):

Jozefe, ve vší úctě, ty píšeš u každého telefonu Huawei, že je výdrž výborná. Bohužel ostatní recenzenti, co jsem četl, se shodují v tom, že jakmile se spustí nějaká hra, tak je baterie za chvíli v háji. Už jsem se naučil brát tě s rezervou. Protože jednou jsem si takový Huawei s výbornou výdrží koupil, po tvé recenzi, a byl jsem rád, že jsem se ho rychle a dobře zbavil.

Můj pohled - kde je baterie 3000 mAh a více, tam jsem zatím nepotkal špatnou výdrž. Samozřejmě, že o nějaká procenta se to hýbe a ovlivní to také firmware v telefonu, ale že by to někde byl problém, to pocit nemám (čímž nechci říci, že někdo s jiným využívám telefonu se nemůže dostat na odlišné hodnoty, třeba video na telefonu nepouštím vůbec, takže pokud by tato činnost znamenala vyšší spotřebu, tak si toho nevšimnu). Imho nelze otestovat vše a pak to ještě navzájem porovnat...

Poděkovat autorovi 0
  • myslím, že sumerian spíš narážel na označení výdrže P10 jako "výborná", já bych ji tedy označil jako "průměrnou" :wink: s potenciálem pro zlepšení (zdá se, že aktualizace B113 opravdu trochu pomohla)...
    Poděkovat autorovi 0
  • Je fakt, že od baterie 3200 mAh, jsem očekával více. Mám vedle sebe i Nubii Z11, větší displej, menší kapacita baterie a při podobném používání vydrží déle. Podle mého by mělo postavit jen optimalizovat software, výraznější prostor pro zlepšení tady určitě je.
    Poděkovat autorovi 0
  • Po druhém nabití se mi zdá, že si baterie pomalu zvyká, po celém dni mám nyní (23:28) stále 34%. A to jsem po většinu dne telefon aktivně využíval. Takže dnes jsem mile překvapen, kdyby to tak bylo každý den, nezlobil bych se. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes jsem sundal P10 z nabíječky asi 12'30,vypl letadlo,asi 30- 40 min surfu po netu přes mob.data a do teď(15'00)baterka 80%,nic moc...Uvažuji o návratu k osv.značce...
    Poděkovat autorovi 0
  • Já to taky dnes zkoušel. Telefon mám od prvního dne prodeje. Mám v něm 2 sim karty, takže spotřeba je rychlá. Telefon jsem vyndal z nabíječky v 7 ráno, nějaká zpráva napsaná, chvíli hra internet a v 17.00 jsem na 10%baterie. No nic moc
    Poděkovat autorovi 0
  • Chystaná aktualizace B123 výrazně zlepšuje výdrž, ještě bych chvíli počkal, po jejím nainstalování si myslím, že budeme s vydrží spokojení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mám ešte verziu firmware B100, ale pre našho oranžového operátora bude aktualizácia k dispozicii asi neskôr.Batéria v poho aj do buducého dňa,ale nehrám hry.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jako já jsem s výdrží zatím spokojen i na B113. Ale možná je to opět tím, z jakého mobilu jsem přešel. Na P8 Lite jsem byl zvyklý baterkou šetřit, uzavírat aplikace, atd. Momentálně mám asi po 11 hodinách 59%. Což si myslím, že není špatné. Možná má velký vliv i ta druhá SIM karta, kterou nevyužívám. Ale jinak Wi-Fi, GPS, Sync jedou v kuse, chvilkama data. A aplikace na pozadí téměř nezavírám, pokud mě na to telefon neupozorní. Takže pokud se chystá aktualizace, která výdrž ještě vylepší, tak budu maximálně spokojený.
    Poděkovat autorovi 0
  • Začíná se mi zvedat i spotřeba přes noc, když telefon nepoužívám. Dneska jsem si všiml, že mi zmizelo 21% za 7 hodin. Předtím to bylo max 10%. Už aby udělali tu aktualizaci
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 18. April 2017
    Tohle vybijeni nebude podle mě systémem. Buď tam bude nějaká HW vada, nebo prostě žrout nejaka aplikace. Jedno vím 100% stačí z telefonu vyhodit ten hloupý Facebook a Messenger a spotřeba bude vždy a u každého úplně jinde taky. Nestačí odhlásit, ale úplně odinstalovat. Mě teď telefon píše od posledního nabití využívání 11h 50min a ještě 22h:17min zůstatek. A baterie má 89%.
    Poděkovat autorovi 0
  • Těch příčin může být samozřejmě daleko víc, ale zapomněl jsem doma telefon, celý den se s ním nedělalo, odcházel jsem s nabitím baterie 99% a večer jsem přišel domů a 19%. Může to být přesně HW závada, špatně optimalizovaná aplikace ale i špatně optimalizovaný software, třeba Android systémový proces na pozadí s odběrem 20% atd.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 18. April 2017
    Systém android mám já momentálně cca 6% Jinak je jedno zda leží telefon na stole a "nic se s ním nedělá" spousta aplikací běží na pozadí a třeba každou chvilku komunikují se sítí. Příklad je právě hlavně ten FB, i když je odhlášeny tak vesele odesílá data. Já ho nemám proto ani v telefonu.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.