Aktualizace :)

Musím konstatovat, že Huawei má u mě první příčku :) nikdy se mi nestalo, aby telefon za celou dobu dvou let nedostal žádnou aktualizaci :) Prostě na můj FIRMWARE B145 (L09V100R001C00B145) se v huawei trošku v....... nějaký bezpečnostní záplaty, taky nezájem :) Nebo Alza kupuje sestavení mobilů, které nikdo už v Evropě nemá ? :) tak díky :)

Komentáře

• U některých telefonů OTA moc dobře nefungovala, proto byl instalační balíček umístěn přímo na oficiální web, stačí se podívat nebo zeptat :)

http://consumer.huawei.com/cz/support/mobile-phones/mate7-cz-sup.htm
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky za reakci, ale pokud jsem se dobře díval, jak na oficiální web, tak třeba Carbon Tesla,aktualizace na firmware B145 neexistuje.. Jestli ano, prosím o link, děkuji ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • úplně nechápu otázku, Full verze se dá nahodit téměř na cokoliv.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 21. March 2017
    B128 → B313, B137/B141 → B312, B137SP03 → B308, B308 → B317, B324 → B331, B331 → B513 To jsou oficiální aktualizace huawei v regionu Evropa, v závislosti na daný typ fimwaru.. postup od androidu 4.4.2. až do šestkového... Mám to chápat, že nemusím dodržet z vašich ofiko stránek typ fimwaru, protože můj B145 tam není a můžu stáhnout jakoukoliv aktualizaci a dodržet pouze MT7-L09 a MT7-LT10 ?
    Protože odpověď podpory huawei na jiný druh fimvaru je:

Dobrý den,
    tato aktualizace by vám pravděpodobně nefungovala, je pro jinou verzi telefonu.
    Doporučujeme vyčkat na tzv. OTA update. Telefon vás upozorní, pokud bude mít novou aktualizaci k dispozici ke stažení.
    S pozdravem

Zákaznická podpora Huawei
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den ,potřeboval bych poradit mám verzi B150 a nikde nemohu sehnat aktualizaci, OTA nic nenabízi.
    Muže mi někdo poradit nebo dát link.
    Poděkovat autorovi 0
  • zdravím potřebuji aktualizovat nový mate 7 přikládám scan obrazovky ,ale nemohu najít potřebný soubor pro tento model, přes OTA bohužel žádné aktualizace nechodí?
    Poděkovat autorovi 0
  • zdravím potřebuji aktualizovat nový mate 7 ,ale nemohu najít potřebný soubor pro tento model, přes OTA bohužel žádné aktualizace nechodí?
    model-huawey MT7-TL10 -není to verze GOLD!
    ram 2gb
    android 4.4.2
    emui 3.0
    číslo sestavení-MT7-TL10V100R001C00B131
    už jsem trochu zoufalej všude gugluju.........
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.