Huawei P10 s atraktivním flipovým pouzdrem

2»

Komentáře

• Tommh  
    upraveno 7. May
    Takhle se mi osuntelo po par dnech beznyho pouzivani a vytahovani z predni kapsy kalhot. Latka v rohu se odlepuje a celkove se cela trepi. Takze bych pouzdro doporucil spis nekomu, kdo je nebude casto vytahovat z kapse jako ja v praci. Vic mi ale vadi, ze dela na displeji skrabance, takze jakmile se objevi nejaky jiny pouzdro na P10, tak ho vymenim. Nebo koupim klasicky, vytahovaci pouzdro a bude, stejne jinak vsechny pouzdra i ty pruhledny, kazi vzhled a dojem.
    (vkladani fotek tady je nadlidsky vykon pro klidny povahy, to ja nedam)
    Poděkovat autorovi 0
  • Môže mi niekto vysvetliť, prečo má "original puzdro" Huawei na zadnej strane nápis EMMA ???
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mam napis HUAWEI, ale dneska hazu do kose, objednal jsem klasicky, vytahovaci, kozeny pouzdro. Skoda, libilo se mi, vzhledove originalni, ale nevydrzi nic. Kdyby nebylo "smart" a latka potazena po cely plose, mozna by to vydrzelo vic, neodlepovalo se a nedelalo skrabance.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 2. July
    Mám tento flip obal asi v tmavšom prevedení. Na displej som dal nalepiť ochranné "sklo". Dokonalé to nie je, ale dva tvrdšie pády telefón prežil bez akejkoľvek ujmy. Účel splnilo ochranné "sklo" aj obal.
    Poděkovat autorovi 0
  • LOL a Huawei Mashup, to je šmejd pánové. Mám ho asi 4 týdny a "kůže" v rozích totálně sešoupaná do černa. Kvalita, co by člověk chtěl "jen" za 500 že ano...
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím. Uvažoval jsem nad koupí originálního pouzdra, ale nakonec jsem koupil na ebay. Hned mne prosím neukamenujte. Mám čínskou napodobeninu. Sice materiál je takový všelijaký, ale svůj účel zatím plní velmi dobře. Sedí a není telefon poškrábaný. Mám jej 2 týdny a zatím ok. A za zlomek originálního. Pokud sleví originál, tak jej koupím také.
    Poděkovat autorovi 0
  • Proč ne, taky je to varianta :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.