Huawei ID

Dobrý den Chtěl bych zeptat na níže přiloženy obrázek aplikaci jestli je opravdu užitečná nebo je to atrapa obchodu google play.děkuji
Screenshot_2017-03-27-14-18-48.png
720 x 1280 - 206K

Komentáře

• aleexisaleexis  
    upraveno 27. March
    Aplikacia huawei id slúži na prístup k službam huawei ako sú dalšie témy na stiahnutie, zalohovanie telefonu, hicloud,táto aplikácia je v každom huawei telefone, bez tohto nemožeš využívať tieto služby pokial sa tam neprihlásiš
    Poděkovat autorovi 0
  • Omlouvám se jenže mám předinstalovaný HiCare,EMUI,Huawei záloha a pořád nevím k čemu Huawei ID ?
    Screenshot_2017-03-28-09-23-53.png
    720 x 1280 - 75K
    Screenshot_2017-03-28-09-23-38.png
    720 x 1280 - 117K
    Screenshot_2017-03-28-09-24-18.png
    720 x 1280 - 56K
    Poděkovat autorovi 0
  • aleexisaleexis  
    upraveno 28. March
    Ked sa neprihlasiš do huawei id niektore funkcie zalohovania, tem a hicare nebudu fungovať, hlavne ide o online funkce
    Poděkovat autorovi 0
  • Promiň ale teď jsme online bez Huawei ID na moji straně .děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • idu ti stahovať nove témy v aplikácii témy ked niesi prihlaseny v huawei ID? (myslim ponuku online dalsich tem ktore si možeš stiahnuť)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano motivy mne jdou stahovat
    Poděkovat autorovi 0
  • no to zvlaštne lebo ked niesi prihlaseny nemalo by to fungvat, tu som našiel popis čo je huawei id:

Registráciou ID pre Huawei získate plný prístup a výhody poskytované aplikáciami Huawei ako sú napr. Motívy, HiGame, HiCare, Phone Clone, HiCloud a Huawei Wear. K vytvoreniu ID pre Huawei je potrebné zadať niektoré informácie počas procesu registrácie. Tieto informácie slúžia k personalizácii a ochrane vášho účtu a uľahčujú vám neskoršie resetovanie hesla a overenie identity.
    Poděkovat autorovi 0
  • Omlouvám se myslím že Huawei ID slouží pouze k ochraně identity účtu při ztrátě,nevěřím tomu protože když aplikaci k ochraně identity musím stahovat z obchodu google play.
    Poděkovat autorovi 0
  • pletieš tu jednu vec z druhou, ja mam p9 ktorý ponúka vip záruku na 3 roky ale na to služi prihlasenie cez huawei id inak to nejde to je príklad, a v predošlom popise máš jasne napísane že pri registracie huawei id musiš uviesť niektore informácie ktoré slúžia a k personalizácii a ochrane vášho účtu a uľahčujú vám neskoršie resetovanie hesla a overenie identity (rozumej overenie hesla na prihlasenie do huawei id) dalši príklad aplikacia huawei zdravie nefunguje bez huawei id ciže huawei id je niečo take ako ked sa prihlasiš do googlu aby ti šiel gmail, google disk ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Promiň snažíš se být zajímavý ale já nedisponují P9 pokud vím diskuse je k Y6Pro .Mám si koupit P9 ?a proč P10 bude lepší
    Poděkovat autorovi 0
  • Kolega si možná nevšiml že jsme v diskuzi o Y6 Pro, nicméně Huawei Id popsal správně. U levnějších telefonů s EMUI Lite ale není jeho přítomnost tak důležitá.
    Poděkovat autorovi 1
  • jasne ze viem ze sme v diskusiji pre y6 pro ale chcel so uviesť nejake príklady aby bolo jasne na čo to funguje
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. March
    Omlouvám se samozřejmě přes novou aktualizaci na TIT-LO1 C576B117 Huawei ID neni potřeba protože protože jsme asi levnější místo vylepšení nůž do zad v automatickém provedení šarada v Bílé bude asi záplata.děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Nůž do zad? čtu ten příspěvek několikrát a pořád nevím, co jste vlastně chtěl říci...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. March
    Však vy víte v podobě automatické aktualizace na TIT-Lo1C576B117 kterou jsme dostávali v různých pozicích někdo spal někdo zažil nečekaně restart ,strata času máte celou diskusi na toto téma (aktualizace)
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Promiň slušnost je upozornit uživatele při každý změně co nás čeká a na co se máme připravit je to přece vaše motto.Každá automatická aktualizace má vámi byt popsaná.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevšiml jsem si, že by se to aktualizovalo úplně samo (ale v hlavě to nenosím, nebudu tvrdit opak), nicméně pořád úplně nerozumím, kde je problém? Jakože postrádáte dostatečně podrobný changelog?
    Poděkovat autorovi 0
  • Promiň ale věc popsána ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Mně se omlouvat nemusíte, tím pádem je tato otázka uzavřena :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.