Mirrorlink

Ahojte som tu nový a chcem Vás poprosiť o info. Je možné P10 spojiť v aute tak aby sa zobrazoval displej telefónu na displej v aute- tzv mirrorlink systém , zatiaľ som to nedokázal spraviť s P7 ani zistiť či novšie modely takéto vedia.
Ďakujem za pomoc.
JAno
«13456789

Komentáře

• Ahoj, mám P9 a nejde, tak mě taky zajímá jestli někdo umí?
    Poděkovat autorovi 0
  • Sony Xperia Z3 Compact umí a P9 nejde.
    1.jpg
    1984 x 1120 - 729K
    2.jpg
    717 x 834 - 156K
    3.jpg
    1984 x 1120 - 770K
    Poděkovat autorovi 0
  • J.O. napsal(a):

Ahojte som tu nový a chcem Vás poprosiť o info. Je možné P10 spojiť v aute tak aby sa zobrazoval displej telefónu na displej v aute- tzv mirrorlink systém , zatiaľ som to nedokázal spraviť s P7 ani zistiť či novšie modely takéto vedia.
    Ďakujem za pomoc.
    JAno

Pokud se podíváte do Play Google, je tam několik programů, např.: Car Link, Car Mirror a další , nutno odzkoušet.
    Poděkovat autorovi 0
  • podle informaci ma bzt mirrorlink dostupny ve FW B162
    Poděkovat autorovi 0
  • Mirror link byl všeobecně průser, značky ho nepodporovaly nebo jen několik málo z nich. Dnes mi stačí Android Auto a Google Mapy, potažmo Waze.
    Ale Huawei za Mirror Link palec nahoru, bude fajn, když bude fungovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono je to zvláštní, že něco přijde, moc se to nepoužívá. Pak by se to zase chtělo používat a už to zase není (situace v telefonech Sony XPERIA s mirrorlink).
    Poděkovat autorovi 0
  • Spíše než na tuto funkci, která je skoro k ničemu by se Huawei měl zaměřit na aktualizace
    #HuaweiP10
    Poděkovat autorovi 0
  • P10 nefunguje správně?
    Poděkovat autorovi 0
  • YENDYSYENDYS  
    upraveno 24. August
    Když už se Jozef zeptal, tak menší OT :smiley:
    Co světelné čidlo, jas, po prodlevě a zhasnutí displeje. Večer je to nepříjemný ozáření v plný palbě, když si čtu a nestihnu poklepáním ponechat odemčeno... :wink:
    Tohle bych třeba rád viděl opravené.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahoj, nechce se mi P10 přes mirrorlink spojit s infotaimentem VW, androiid auto funguje. Nevíte někdo v čem bude problém?
    Poděkovat autorovi 0
  • YENDYS napsal(a):

Když už se Jozef zeptal, tak menší OT :smiley:

Co světelné čidlo, jas, po prodlevě a zhasnutí displeje. Večer je to nepříjemný ozáření v plný palbě, když si čtu a nestihnu poklepáním ponechat odemčeno... :wink:

Tohle bych třeba rád viděl opravené.

Souhlas (jen tvrdě do mě, taky si neuvědomím hned vše při tom počtu telefonů, alespoň víme, co zlepšovat).

Poděkovat autorovi 2
  • Tiez by ma zaujimalo ci niekto skusal prepojit p10 s autom cez mirrorlink. Chcel by som to pouzivat na mojej 208 cke. Ak to niekto skusal a funguje,idem si p10 zajtra kupit
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkušel na Fabii III s Mirror Linkem, nejde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam P10 firmware VTR-L29C432B164 a radio Pioneer SPD-DA120 v Mitsubishi ASX. Mirrorlink nechodi. Reklamoval som to napodpore Huawei, dostal som odpoved, ze to bude funkcne od nnasledujucej verzie ... Len moj poznatok...
    Kupoval som ten telefon len kvoli podpore mirrorlinku a Dualsim - zatial to ziaden telefon nepodporoval. Pravdepodobnne nemaju poriesene prave DualSim telefonovanie ....
    Poděkovat autorovi 0
  • To ste ma nepotesili teda. Uz som bol rozhodnuty ho kupit,idem teda asi do honoru 9. Lebo cena je o 70€ menej a to je uz dost,inak je to vsetko to iste. Len ten mirrorlink ma zlakal,keby to islo v aute
    Poděkovat autorovi 0
  • P10 má pořád co nabídnout, za mě hlavně lepší konstrukci a optickou stabilizaci u fotoaparátu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ved ano a ked nejako rozbehaju ten mirrorlink tak ma navrch oproti konkurencii v tej cene akej je teraz,dokonca s 3 rocnou zarukou a vymenou displeja u niektorych predajcov.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na MirrorLink se vyprdni, sosni si z APK Mirror android Auto a to ti stačí... umí google maps a waze... víc zrcadlit netřeba.
    Poděkovat autorovi 0
  • No mne hlavne ide o navigaciu Sygic. Waze ma muchy ide len online a googlemaps je dost nepresna. Tak hlavne preto. A android auto mi neslo tiez sparovat s mojim G7 a s Peugeot 208.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.