Diskuze o termínu uvolnění finální verze Androidu 7.0 & EMUI 5.0 pro P9 Lite

1235762

Komentáře

• Už aby přišla ta aktualizace kurňa... Se na ni těším víc než na vejplatu :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 2. April
    Jaký je vlastně rozdíl v systému pro L31 a L21, když L31 má stejný hardware krom toho 1GB RAM navíc? Třeba je to blbá otázka, ale nerozumím tomu :smiley: Přeci je stejné sestavení jak pro L31 tak pro L21 ( B170 příklad )
    Poděkovat autorovi 0
  • Mk8i  
    upraveno 2. April
    TomKej23 napsal(a):

Jaký je vlastně rozdíl v systému pro L31 a L21, když L31 má stejný hardware krom toho 1GB RAM navíc? Třeba je to blbá otázka, ale nerozumím tomu :smiley: Přeci je stejné sestavení jak pro L31 tak pro L21 ( B170 příklad )

Sice si tím nejsem jistý, ale řekl bych, že to bude jako když nainstaluješ 64bitovou verzi Windows na PC s 2Gb RAM a na PC s 3gb RAM, představ si že bys pak srovnával jejich funkčnost, myslíš že by byla stejná? :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Jako má to co do sebe, ale asi bych nedával úplně až takový příklad :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 2. April
    Dovolim si nesuhlasit. 32-bitove OS podporuju RAM az do 4GB. 64-bitove OS lepsie spolupracuju so 4 a viac GB RAM. Takze je uplne jedno ci ma 2 alebo 3GB pamate. V tom asi ten rozdiel nebude.
    Poděkovat autorovi 0
  • Příklad byl možná trochu nepřesný, ale dobře myšlený :). Teoreticky verze pro 2 GB může být trochu agresivnější než verze pro 3 GB
    Poděkovat autorovi 1
  • Prostě to nejdřív dostali L31 a teď jsme na řadě mi já očekávám Full OTA aktualizaci příští týden když je už L31 dostávají...
    Poděkovat autorovi 0
  • B170 je len pre L21, ak sa nemylim, univerzalnost je v tom, ze je pre dual aj singel
    Poděkovat autorovi 0
  • Mk8i  
    upraveno 2. April
    juraj2207 napsal(a):

Dovolim si nesuhlasit. 32-bitove OS podporuju RAM az do 4GB. 64-bitove OS lepsie spolupracuju so 4 a viac GB RAM. Takze je uplne jedno ci ma 2 alebo 3GB pamate. V tom asi ten rozdiel nebude.

Píšeš to správně, nicméně 2gb jsou pro 64bitový systém minimum a takto nakonfigurovaný PC není moc rychlý, proto jsem použil tento příklad, kdežto s 32bitovým systémem v pohodě. L21 by se tedy dalo brát jako zařízení, které je uzpůsobenou spíš pro něco jako 32 bitový systém oproti L31, které "nebude"mít problém ani s 64 bitovým. Snad už jsem svůj příklad rozvedl lépe :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Srovnávat to s 64 či 32 bit systémem je blbost. To co napsal Pepa je správné. Ve skutečnosti má mít verze s 3 a s 2 gb trošku odlišně nastavenou správu rám. Ve skutečnosti si tím ale bohužel jistý nejsem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Súhlasím, teraz som sa vracal na A6 a potom znovu na A7 kvôli GPS a už by som sa na EMUI 4 nevrátil.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ja nie som apriori zaujaty voci sedmicke, ak bude root, TWRP a pod. spolahlivo makat, tak iste prejdem tiez, verim, ze to je v niecom pokrok, len chcem mat istotu, ze sa tam mozem hrabat v systeme :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Funkčný root pre P9 Lite je už dávno, takže v tom problém nie je. Len už aby vydali oficiálne ten FW.
    Poděkovat autorovi 0
  • OK, ked pride cas, popytam sa, co a ako.
    Poděkovat autorovi 0
  • S tím rootem bych se nebál když už teď rootli i vývojářskou verzi A8
    Poděkovat autorovi 0
  • Olmikczech napsal(a):

S tím rootem bych se nebál když už teď rootli i vývojářskou verzi A8

Nechcem systemovy root, len nieco ako SuperSu, a dalsie veci su odrootovanie,a este dalsie spolahlive TWRP atd. Nebojim sa rootu, to je asi u mna jasne :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • SuperSU u A7 nefunguje spoľahlivo, teda ako u ktorých telefónov. Ja mám telefón rootnutý patchovaným kernelom, kde je vložený SuperUser a vypnutá DM-Verify. A myslím, že rovnaký spôsob je aj u P9 Lite.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stejně jsem zvědav, jak Google bude pokračovat v této oblasti. Telefon s rootem z výroby, to by bylo :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdyby to bylo řešené z výroby tak, jak to má CM, teda Lineage, kde si root můžete vypnout či zapnout, to by bylo :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • hanni napsal(a):

SuperSU u A7 nefunguje spoľahlivo, teda ako u ktorých telefónov. Ja mám telefón rootnutý patchovaným kernelom, kde je vložený SuperUser a vypnutá DM-Verify. A myslím, že rovnaký spôsob je aj u P9 Lite.

Po tom zrejme zostanu stopy , myslim na zaruku, i ked cert ber zaruku , ono to aj tak casto zalezi na prijmacom technikovi
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.