Diskuze o termínu uvolnění finální verze Androidu 7.0 & EMUI 5.0 pro P9 Lite

1565758596062»

Komentáře

• Pres FF mi to nabidlo taky ,ale stahnout nejde .Napise to hlasku,ze s nejvetsi pravdepodobnosti byl firmware odstranen ze serveru.
    Poděkovat autorovi 0
  • čoveče máš recht, ráno to ještě šlo, stáhl jsem pět procent, že si počkám se zbytkem na wifinu, ale teď už to nejde, tak si počkáme
    Poděkovat autorovi 0
  • Josefe, prosím Tě a verze VNS-L21C150B364 je pro dual SIM, že jo? děkuju za odpověď
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie, je to customizovaná verzia operátora T-Mobile (C150) a tá je vždy single SIM.
    Poděkovat autorovi 0
  • tak Charone, máme tam znovu nahozenou tu 365ku ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Super tak doufám,že ji zase nestáhnout než dojdu z práce :-D
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nakonec taham jeste v praci :-D ,ale divam se ,ze ta 365 neni full.Jenom 364 a ma neco malo pres 2gb.
    Poděkovat autorovi 0
  • myslím že ne, nicméně jsem to stáhnul, při ověřování mně to řeklo, že balíček nelze ověřit a zase se to celé smázlo :-D (verze B365, 1,682GB)
    Poděkovat autorovi 0
  • Buďte rádi, že telefon podpis kontroluje...
    Poděkovat autorovi 0
  • Presne to same to napsalo i mi :-D
    Poděkovat autorovi 0
  • Jakýkoli balíček stažený přes FF se nedá nainstalovat "balíček nelze ověřit a zase se to celé smázne ". A nebo to stahuje pořád dokola.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tie verzie, ktoré nejdú overiť sú testovacie beta verzie, takže radšej neinštalovať. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak dnešního dne nejprve dorazila aktualizace na VNS-LC21C02B125, poté proběhla aktualiace na A7 a hned další aktualizace až na současnou verzi VNS-LC21C02B332, sice to Vodafonu docela trvalo, ale nakonec se pochlapili. Teď se budu modlit aby to fungovalo jak má, případně budu muset udělat Factory reset.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dneska dorazila aktualizace i mě na Vodafone ☺
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj všem, prosím o radu jak na to... Už jsem zkoušel různé způsoby zde z fóra ale nic mi nefunguje. Buď něco dělám špatně nebo nevím. Nebudu zde zatím popisovat co jsem jak zkoušel. Chci se zatím dozvědět nezávislou radu/postup jak docílit toho co potřebuji.
    Mám Huawei P9 lite VNS-L21 (T-Mobile - Single sim), dle návod na tomto fóru jsem udělal update na VNS-L21C432B160 (tzn. dual sim), vše je ok ale já bych chtěl dostat do telefonu A7. Čím novější, tím lepší. Dle návodů zde na fóru je psáno, že si mám stáhnout Fireware Finder (FF), přes který mohu instalovat verzi např. B370 nebo B380. Ať jsem zkoušel cokoliv, vždy se balíček stáhne ale instalace balíčku mi spadne. Otázkou je proč? Má to tak být? Nemá? Co pro tento postup musím splňovat? Zamčený telefon? Nebo zakázané prostředí pro vývojáře? Případně něco jiného?

Můj hlavní dotaz je spíše jak z telefonu verze VNS-L21C432B160 udělám VNC-L21C432B370/380?

Děkuji Vám
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam od T-mobile 360. Muzu srovnavat, mam doma od T-mobile P8lite, P9lite a i P9.
    Poděkovat autorovi 0
  • Piskoun napsal(a):

Ahoj všem, prosím o radu jak na to... Už jsem zkoušel různé způsoby zde z fóra ale nic mi nefunguje. Buď něco dělám špatně nebo nevím. Nebudu zde zatím popisovat co jsem jak zkoušel. Chci se zatím dozvědět nezávislou radu/postup jak docílit toho co potřebuji.
    Mám Huawei P9 lite VNS-L21 (T-Mobile - Single sim), dle návod na tomto fóru jsem udělal update na VNS-L21C432B160 (tzn. dual sim), vše je ok ale já bych chtěl dostat do telefonu A7. Čím novější, tím lepší. Dle návodů zde na fóru je psáno, že si mám stáhnout Fireware Finder (FF), přes který mohu instalovat verzi např. B370 nebo B380. Ať jsem zkoušel cokoliv, vždy se balíček stáhne ale instalace balíčku mi spadne. Otázkou je proč? Má to tak být? Nemá? Co pro tento postup musím splňovat? Zamčený telefon? Nebo zakázané prostředí pro vývojáře? Případně něco jiného?

Můj hlavní dotaz je spíše jak z telefonu verze VNS-L21C432B160 udělám VNC-L21C432B370/380?

Děkuji Vám

No jestli mermomoci chcete Nougat, tak jednou z moznosti je odemknout bootloader, nainstalovat TWRP (3.0.2.0), stahnout si firmware B370 , ulozit na SD bez rozbaleni . Pokud pouzivate fingerprint , odstrante ho pred updatem. Pak uz jenom nastartovat tel.do TWRP, nainstalovat jako prvni ten vetsi balik .zip (cca 1,2GB) pote se v TWRP vratit a nainstalovat druhy balik (kolem 700MB). Az pak , pokud obe instalace probehnou uspesne, zvolit Reboot . Telefon se restartuje, doporucuji factory reset, usetrite si mozne potize.
    Absolvovala jsem tento postup nejmene desetkrat bez problemu.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.