Diskuze o termínu uvolnění finální verze Androidu 7.0 & EMUI 5.0 pro P9 Lite

145791062

Komentáře

• tak teď jsem zmaten, nedávno jste tu psali, že aktualizace přes HiCare u L31 je bez problému a teď tu píšete o znefunkčnění? Jinak nechápu to počítadlo, předevčírem tam bylo u "zbývající/celková kvóta 298461/300000 a dnes tam je 296605/300000....čili o skoro o 2000méně... :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Zjednodušeně - na Huawei je spousty věcí, které my lidé, kteří nedělají v Huawei zkrátka nepochopíme.
    Poděkovat autorovi 0
  • J.J. napsal(a):

tak teď jsem zmaten, nedávno jste tu psali, že aktualizace přes HiCare u L31 je bez problému a teď tu píšete o znefunkčnění? Jinak nechápu to počítadlo, předevčírem tam bylo u "zbývající/celková kvóta 298461/300000 a dnes tam je 296605/300000....čili o skoro o 2000méně... :D

O znefunkcneni prostrednictvom HiCare tu myslim nebola rec, tyka sa to tych, ktori pouzivaju FirmwareFinder s upravou Proxy v APN . Takze nesirme paniku zase.
    Poděkovat autorovi 0
  • stojanov napsal(a):

.... s istym pozitkom sledujem, ako si znefunkcnuju telefony updatovanim cez HiCare ....

Ale bola .. :smile:

Poděkovat autorovi 0
  • Jaj, kurna, pardon, to mal byt ten FF. Mrzi ma , ze tu sirim paniku ohladom HiCare :wink: . A J.J. - sorry extra.
    Poděkovat autorovi 0
  • To zase nevylučuje skutočnosť, že aj inštaláciou cez HiCare nie je možné si pokaziť, telefón. Ale je to veľmi ojedinelé. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 5. April
    Protože tady už skoro den nebyl žádný příspěvek, tak pro zajímavost... PS: taky pod modelem GX8 se lidé ptají na P9 Lite :)

Poděkovat autorovi 0
  • Já myslím že to bude tím že plno lidí má už nedočkavostí okousané nehty až po lokte. Tak se jim špatně píše.
    Poděkovat autorovi 0
  • Spíš už to lidé začínají vzdávat, jako já. Už mě ani nezajímá kdy to bude a jestli vůbec. S tou A6 a B170 jsem relativně spokojený, A7 jsem vyzkoušel, po snad čtyřech měsících co byla venku beta stále nic tak co pořád psát? :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Obcas mam taky dojem, ze pokial by uz nebola na trhu P9 Lite 2017 s A7, asi by ta aktualizacia uz davno bola za nami. Ostatne suvislosti medzi riadkami... :wink:
    Poděkovat autorovi 2
  • ujoslav  
    upraveno 5. April
    Ja som tiež prešiel späť na A6 verziu B170 aj keď som s betou nemal žiaden problém. Ale musím uznať, že B170 je určite najlepšie vyladená ROM. Pri jej používaní netreba trpieť a každý deň túžobne očakávať update. Až bude, tak bude. Aj tak Google len s každou novou verziu Androidu viac a viac zagresívňuje ten slávny Doze a o chvíľu už nebude na pozadí bežať vôbec nič (lebo baterka).
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono by se to nedělo kdyby Huawei nenapsal že bude aktualizace do konce 1ctvrdleti tak plno lidí co vlastní ten telefon na to spoléhali a ono nic tak se není čemu divit že všude píšou kdy to konečně bude pac se jim nedostalo ještě jedné řádné odpovědi ani na fb neví tak od čeho je to oficiální fb i fórum když se tu nikdo nic nedoví
    PS: ostatní telefony mě nezajímají vlastním p9lite a ten mě zajímá :smiley: a teď do mě :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Šťouch šťouch do tebe.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já jsem z B170 spokojený takže už ani nějak neřeším A7...
    Poděkovat autorovi 0
  • Na firmware finder už vyskočila OTA aktualizace pro Telekom L21C150B361 tak že to už všechno za chvilku přijde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Doufám v to, protože ta spotřeba na Betě 7 je strašná. Dříve na A6 3 dny výdrže a teď na A7 den max.
    Poděkovat autorovi 0
  • Prostě to neřešit a čekat další kvartál, jestli to náhodou nepřijde :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Na Vánoce to tu bude :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 5. April
    Bych něco řekl, ale bojím se obvinění, že se posmívám :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 6. April
    Olmikczech napsal(a):

Na Vánoce to tu bude :smiley:

Jj, bude novy reklamny slogan: Ked vydrzis az do vecera, bude aj update. - Nie nie, ja nemusim, ja uz ho vidim! :)
    Poděkovat autorovi 4
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.