Atraktivní dřevěné pouzdro pro Huawei P8 Lite

Před pár týdny jsem vám ukázal velmi stylové dřevěné pouzdro pro Huawei P9 Lite, dnes se podíváme na podobný výrobek pro Huawei P8 Lite. Opět platí, že podobný styl se nemusí nutně zalíbit každému, na druhou stranu ale sám mám hrozně rád přírodní materiály a dřevo v tomto směru rozhodně vede. Tentokráte jsem zvolil jednoduché pouzdro bez nějakých dodatečných obrazců, díky tomu je elegantní a pohledné. Pokud tedy chcete Huawei P8 Lite pořádně ochránit, pouzdro vám mohu doporučit.

Stylový dřevěný kryt pro Huawei P8 Lite můžete zakoupit v tomto obchodu s příslušenstvím pro mobilní telefony.

Oceňuji skutečně vysokou pevnost celého pouzdra, drobné pády nebudou problém. Navíc je pouzdro na telefonu uchyceno velmi pevně, to také chválím. Ve výš zmíněném obchodě mají pouzder pro telefony Huawei mnohem více, osobně mě ale nejvíce zaujaly právě dřevěné výrobky, ke kterým jsem měl velmi pozitivní vztah. Výhodou je, že také v rámci dřevěných krytů je k dispozici více motivů, záleží tedy jen na vás, jaký zvolíte. Jak se vám takové řešení ochrany vašeho telefonu líbí?

image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

• s3n0s3n0  
    upraveno 2. April
    Veľmi pekné. Tiež mám v obľube skôr prírodné materiály. Má to len jednu jedinú nevýhodu a síce zväčšenie už aj tak veľkého smartfónu. Aj keď je pravdou, že všetky (podľa uhlopriečky displeja) smartfóny sú proste štandardne 5" veľké telefóny - s tým už nič nespravíme. Ja používam kvôli rozmerom originálne otváracie kožené veľmi tenké púzdro od Huwaei na svojom P8-Lite. Dizajn fakt pekný, len škoda, že je to také hrubé (vypadá to na hrúbku 3-4 mm keďže je to drevo).
    Poděkovat autorovi 1
  • Aj kedˇ telefon celkom pribral má to niečo do seba :)
    Poděkovat autorovi 0
  • s3n0 napsal(a):

Veľmi pekné. Tiež mám v obľube skôr prírodné materiály. Má to len jednu jedinú nevýhodu a síce zväčšenie už aj tak veľkého smartfónu. Aj keď je pravdou, že všetky (podľa uhlopriečky displeja) smartfóny sú proste štandardne 5" veľké telefóny - s tým už nič nespravíme. Ja používam kvôli rozmerom originálne otváracie kožené veľmi tenké púzdro od Huwaei na svojom P8-Lite. Dizajn fakt pekný, len škoda, že je to také hrubé (vypadá to na hrúbku 3-4 mm keďže je to drevo).

Já osobně radši ustojím pár milimetrů navíc, ale aby to bylo fakt dřevo, ne jen nějaká dřevěná fólie :)

Poděkovat autorovi 0
  • Docela zajímavý kryt :) dřevodekor mám v autě, tak by mi to aspoň ladilo s interiérem vozidla. :)
    Poděkovat autorovi 0
  • No,nezlobte se na mě,ale vypadá to jak rakev,ještě vystrojit pohřeb,a je to.
    Poděkovat autorovi 1
  • Aspoň je jasná cílová skupina zákazníků :smiley:

A teď vážně - já na dřevo fakt dopustit nedám, ač na P9 Lite se mi ten kryt ala fotoaparát líbil více :)
    Poděkovat autorovi 1
  • s3n0s3n0  
    upraveno 13. April
    Prečo hneď rakva ? Veď to nieje čierné africké ebenové drevo a nevidím na tom ani žiadne symboly strieborných kvetov :smile: . Práve naopak, pripomína to retro módu z nejakých 90-tých rokov. V tých časoch ak šlo o moderný nábytok z dreva, tak sa používal práve tento vzor... pásikaté nepravdidelné a 2-farebné vzory. Samozrejme existujú aj krajšie drevené materiály (resp. farby dreva). Ale hlavne aby to bolo drevo a aby to nebolo čisto čierné drevo.
    Poděkovat autorovi 0
  • S dřevěným krytem naprostá spokojenost. Můžu jen doporučit.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. July
    kde kúpim dobrý zadný kryt? neviete niekto a kde ho nechať vymeniť?
    Poděkovat autorovi 0
  • Google, Ebay, Aliexpress?
    Poděkovat autorovi 0
  • taky jsem si ho poridil za tri stovky z ebay, prodava to nemecky shop. kryt je nadherny, ze vnitr je semyš a zbytek drevo + kovovy zamek a ja vybral motiv indickeho slunce
    22664347_10209023038326955_469283984_o.jpg
    1359 x 1812 - 296K
    22690639_10209023038246953_1207883985_o.jpg
    1359 x 1812 - 426K
    Poděkovat autorovi 0
  • Odkaz by se našel?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. October
    rozhodne... http://www.ebay.co.uk/itm/401268575724 nakonec ta cena byla necele 400, psal sem že tři. Za tri stovky byl jiny. ebay je toho plny a ja jich objednal nekolik :D
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.